Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 másfél éve kb visszatérő...

1 másfél éve kb visszatérő hüvelygombám gyulladásom van, mindig kúpozok krém stb. És néha olyan nekem szó szerint megérzem hogy gombám van nincs folyás csak érzem h valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
Bevallom egy éve néha-néha ujjazgattam magam, megfeldugtam a hüvelyembe pl. :Körfésű véget, Banánt (Csak egyszer). És emiatt lehet kezdödtek a problémák egy éve még 2. es volt a tisztasági fokom, most meg 3mas.! Elegem van már ebből! Pedig egynap kétszer fürdök, tiszta nő vagyok. Szexnél meghogyha ujjaznak akkor utána is néha van gomba! Nem tudom mit csináljak már a hüvelyemmel?

2013. jún. 4. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt tenyésztés? Több féle gomba van! Ha pl candida arra nem elég a gyógyszer! Diéta is kell! Hüvely pb visszaállítás szokott lenni? Ha nincs tüneted néha akkor is lehet ilyen szert haszálni megelőzés képpen!
2013. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Volt tenyésztés...Candida Albi,Streptococcus aligazaece,E-coli...De ezek már nincsenek.Az orvos is mondta hogy diétázzak,mert látta rajtam hogy túlsúllyos vagyok.De egyszerűen nem bírok..Ami már sajnos nem ebbe a kategóriába tartozik.Partnert is gyakran váltok de kb 3 szor csináltam gumi nélkül..Tudom hogy el lehet kapni egy alkalomtól is de nem hizsem hogy azért volt.Sajnos szeretem a üdítőket a sültkrumplit.Meg vettem párhónapja egy rózsaszin dildot és gombás lettem tőle.
2013. jún. 4. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Naponta 2-szer fürdeni szerintem felesleges.


Éld meg a nőiességedet egy emberrel és ne tárgyakkal vagy az ujjaddal. Biztos vagyok benne, hogy úgy már el fog múlni a gombád.


A másik dolog, amit tehetsz Magadért, az az, hogy lúgosítasz. A gomba ugyanis a savas közeget szereti. Vegyél az orvosi műszerboltban egy lakmuszpapírt, hogy mérd a vizeleted kémhatását. Diétázz, kerüld a szénsavas üdítőket, a cukrot, a fehér lisztet, állati eredetű termékeket, főleg a húst. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt, főleg nyersen. Igyál sok vizet. 1 liter/30 testtömeg kg/nap. Példa: 60 kg-os személy napi 2 liter.


Jó EGÉSZséget kívánok Neked!

2013. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel túl súlyos vagy nézess vércukor szintet. lehet ott is van gond, a cukorbetegség mellett nagyon gyakori a kikezelhetetlen gomba. Én a helyedben terheléses inzulint és cukrot is nézetnék. könnyen lehet hogy inzulin rezisztens vagy (ez a cukorbetegség előszobája).

Na akkor muszáj leszel diétázni mert komoly gondok lehetnek ha nem teszed. Eze gy gyógyithatatlan betegség és a nők 10%-át érinti világszerte. A leggyakoribb meddőségi ok jelenleg.

2013. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gombára próbáld ki a Flóra Plust, nekem az szokott segíteni.
2013. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!! :))
2013. jún. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!