Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már több mint 2 éve próbálkozu...

BogMes kérdése:

Már több mint 2 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Nekem pco-m van de voltunk már a férjemmel teljes kivizsgáláson és mindent rendben találtak (? )

Figyelt kérdés
Most dec.2án jött meg a enzeszem és 3-4 napig tartott, mint általában.Annyi változás volt csak hogy 1 hétig antibiotikumot szedtem és 2 nappal előbb jött meg.A 12.napomon(kb menzesz után 1 héttel) egy napi pici vérzésem volt iszonyatos görcsökkel, és utána 4 napig nagyon erős folyásom,szag és viszketés nélkül.Vajon mi lehet ez? Eddig életemben egyszer volt pecsételő vérzésem kb középidőben, de ilyen sok folyásom még sosem volt-csak a köztes idejű tojásfehérjés.Ti mit gondoltok?

2012. dec. 19. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az antibiotikum okozta ezt a kavarodást?Vagy "sikeres" lehet a hónapunk?
2012. dec. 19. 13:47
 2/11 anonim ***** válasza:
12 napon még tuti nem vagy terhes. Valszeg az antibitikumtól lehet. Pcos-ed kezelik rendesen?
2012. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elso es legfontosabb kerdesem: tartod e a dietat, es szedsz e gyogyszert a pco-ra/IR-re?

Ciklusaid rendszeresek, hany naposak?

Ez a verzes meg babagyanuhoz nagyon korai lenne hiszen meg felidoben se jarsz, vagy epphogycsak. Azt mondtad a ferjednel minden rendben, de nalad pontosan milyen vizsgalatokat vegetek el? Hormonjaidat neztek, milyenek? Milyen sulyos az Ir-ed?

2012. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pco-m van: de csak annyi hogy ciszták vannak mindkét oldalon a petefészkeimben-még peteérést is láttak uh-n.Minden hormonomat megnézték és teljesen rendben voltak, átjárhatóságit is csináltak és azis tök rendben volt, ir-pedig szintén ok.Nem kell diétáznom, csak mondta a doki hogy legyek óvatos és a cukrot próbáljam elhagyni, nehogy baj legyen, de fogynom sem kell.168cm vagyok és 64kg.

A ciklusommal már volt bajom ,mert 2szer is volt hogy 48 napra jött meg, ezért is mentünk el kivizsgálásra, de amióta végigcsináltuk a vizsgálatokat azóta minden hónapban elég kiszámíthatóan jött meg ált. 32napra

2012. dec. 19. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki a dokid? Megírnád a hormon eredményeket meg az inzulin vizsgálat eredményét.
2012. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Forgács Intézetbe jártam,de Most költöztünk ki Angliába és nincsenek nálam az eredményes papírok, ezért ebben sajnos nem tudok neked segíteni.Esetleg annyi hogy az éhgyomri inzulin szintem azt hiszem hogy 6 körül volt, utána megittam azt a cukros lötyit és a duplája lett, aztán a 3.szúrásnál normál értékre visszament.
2012. dec. 19. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Az inzulin nem szokott vissza menni a kiinduló értékre, ugye nem a cukrod lett ilyen. Egyébként az éhgyomri inzulinnak a 6 már kicsit magas 5 alatt kell lennie.
2012. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy kb, nem tudom már fejből de akkor amikor meglett az eredmény a doki megnézte és azt mondta hogy minden ok vele.
2012. dec. 19. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, nagyon sok doki mondja még nagyon rossz eredményekre is, hogy tök jó. Nekem 3 lombikot csináltak végig tök feleslegesen, mert olyan rossz volt az inzulinom és hány ilyennel találkoztam már. Nem tudsz otthon valakit megkérni, hoyg nézze meg.
2012. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!Nekem is PCOS-om van es nekem is cisztakat talaltak a petefeszkeimben,mas minden ok voplt,csak hogy nekem a ciklusaim mindig valtozoak,van hogy gyonyoru 30 napos ciklusom van,de inkabb a 40+napos ciklusok vannak tobbsegben.En Skociaban elek.Eppen elkezdtek a kivizsgalast hogy van e peteeresem (3 cikluson at minden heten vervetel) es az elso ciklusnal jartunk ami kb 60 napos lett mikor a vervetelbol kiderult hogy van/volt peteeres..Eddig minden ciklusban rafeszultunk hogy ovukor egyutt legyunk..Nem sikerult(ill 2 eve volt egy vetelesem a 6.heten de akkor a terhesteszt 2-3 hettel a keses utan mutatta ki a pozitiv eredmenyt,es rogton utana elis ment..,a 2.vetelesem par honapja volt,de halvany nem erosodo tesztekkel es igy csak par napot kesett es megjott) .De most mivel merema homet is,lattam hogy mikor meg kene jonnie nem esik le a hom es nagyon furcsallottam,es ezert csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett halvanyan ugyan de jol lathatoan..:) Azota szepen erosodik!Es pont ebben a honapban azt akartam h jojjon meg es minel elobb tul legyunk a 3 ciklus vizsgalatan hogy kapjak vegre gyogyszert..es nem is gorcdsoltunk ra hogy idoben egyutt legyunk.Hat igy sikerult!Nem szedtem semmilyen gyogyszert es nem gorcsoltunk ra!:) Kivanom hogy nektek is osszejojjon minel elobb!Ja es 5 eves probalkozas utan sikerult igy..Keress munkat a paroddal es vonjatok el a figyelmeteket a babarol,es ha gondolojatok keressetek egy meddosegi kozpontot a varosotokban hogy elkezdjenek vizsgalni titeket!Itt ingyenes..:) Ja es itt a gorbem: [link]
2012. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!