Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan készítményt vettem...

Olyan készítményt vettem amiben van 2, 0 mg természetes béta-karotin, ha dohányzom szedhetem tovább?

Figyelt kérdés
annyi rémséget hallottam,hogy tüdőrákot okoz meg ilyenek,mi ebből az igaz?ez egy vitamin készítmény,és ez is van benne.merjem tovább szedni?ha esetleg babát akarunk majd akkor is szedhetem tovább?(persze előtte leszokok)
2013. jún. 4. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Te várjál....

Bagózol, és attól félsz, hogy majd a vitaminkészítménytől leszel rákos?:DDDDD

Az kemény. Nem a vitamintól leszel rákos, hanem a bagótól (persze az se 100%).

Egyébként meg a karotin pont, hogy vmennyire véd a tüdőrák ellen.

De a legjobban az védene, ha leszoknál a cigiről.

2013. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak koca dohányos vagyok hál istennek,1-1 buli alkalmával,csak megijesztettek a cikkek:/ de köszi a kedvességed
2013. jún. 4. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy mennyiségben elősegítheti. De egymásnak ellentmondó adatok vannak.

Az egyik kísérletben 80e ember vett részt és 20-30mg-ot kaptak naponta ott nem volt lényegi különbség a megbetegedések között.


Egy másik kísérletben 18e ember vett részt és ott állítólag jóval többen betegedtek meg akik napi 30mg beta carotint kaptak.


Hogy melyik az igaz??

Azt csak az tudja aki meghamisította az eredményeket.

Mert az biztos, hogy valamelyiket meghamisították.

2014. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!