Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egész életemben lesz fehérfoly...

Egész életemben lesz fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Most 18 éves vagyok, kb 12-13 éves korom óta van, először azt hittem, ha megjön el fog múlni, de nem. Az állaga a ciklusom szerint változik, néha nagyon ragacsos, néha nagy mennyiségű, de a lényeg, hogy borzasztóan zavar. Ez normális? Vagy lenne értelme nőgyógyászhoz menni, van rá valami gyógyszer?

Nem akarok egész életemben ezzel szenvedni..


2013. jún. 5. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Klimaxig lesz.
2013. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, engem is zavar, szóval bocsi az offért, de engem is érdekelnének a kérdésedre adott válaszok... :S
2013. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

amúgy most néztem, ezt a "klimaxig lesz" dolgot itt is írják:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__44168..

2013. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fehérfolyás normális ha nem túrós, nem kellemetlen szagú és nem okoz semmi tünetet. Mint ahogy írtam a klimaxig tart.
2013. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem dobtak fel, de akkor ideje beletörődnöm. Csak nem értem másoknak meg miért nincs.:/
2013. jún. 5. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy másoknak is van, csak nem írják ki a homlokukra! :D Szerintem emiatt ne irigykedj, mindenkinek meg van a maga baja, hidd el...
2013. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nőnek van fehérfolyása, csak a szerencsésebbeknek szinte alig, a kevésbé mázlistáknak meg sajnos több!
2013. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!