Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont akkor fog megjönni mikor...

Pont akkor fog megjönni mikor életemben elsőnek megyek külföldre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lengyelországba fogok menni(cserediák). Pont akkor fog megjönni. Nem lenne kellemes, ha az úton történne egy kis balesetem emiatt.Ott meg táncfellépésem is lesz. Hogy lehetne késleltetni pár napot, vagy gyengébbé tenni?

2013. máj. 4. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem szedsz fogamzásgátlót akkor nincs semmi módszer rá. Amit tudsz tenni hogy az útra éjsazkai betétet teszel be és gyakran ellenörzöd. A fellépések alatt meg ugyanazt amit itthon is teszel. Gondolom itthon is volt már hogy épp megvolt és táncolni is kellett. Szerintem az a helyzet gázabb lenne ha nyaralásról lenne szó avgy esküvőd vagy nászút. Ilyen a nők sorsa sokszor rosszkor jön.
2013. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen.Késleltetni állítólag lehet citrommal.Használj mindig éjszakai betétet,az biztonságosabb és nagyobb,mint a többi.
2013. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer busszal mentem Bulgáriába utaztam busszal (röpke 26 órás út). Sajnos elég durván erős a vérzésem a 2-3. napon, és termésezetsen pont akkor zajlott az út is. Egy ilyen úton márpedig nem lehet lépten-nyomon megállni, 2-3 benzinkútnál álltunk meg talán.

Az én választásom az éjszakai betét és a normálnál eggyel erősebb tampon kombinációja volt. Tudom, nem a legegészségesebb mód ha valaki 4-5 óránál tovább hazsnál egy tampont, de nem nagyon volt más választásom. Ráadásul nekem még így is sikerült épp majdnem átázni (azért ez átlagos vérzésnél nem jellemző).

2013. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!