Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba mindig viszket...

A hüvelygomba mindig viszket vagy csak néha?

Figyelt kérdés
három négy hónapja egyszer egyszer érzem hogy viszket ott lenn,de hamar el is múlik az inger.Orvoshoz most fogok eljutni,de személyes tapasztalatot meghallgatnék addig is.
2013. jún. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember bármelyik része viszkethet egészségesen is, a genitáliák környéke is. Fehérnemű, öblítőszer, szőrtelenítés is okozhat ilyen vizsketést. Nekem hüvelygombához eddig egyszer "volt szerencsém", na az pokolian viszketett, amint kijött. Szerencsére a doki adott tablettát és krémet, pár nap alatt elmúlt, egy heti kezelés után meg el is felejthettem, és azóta se volt újra. Akkor sok antibiotikum miatt jött ki.
2013. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindig, és nagyon!
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rákszűrés mutatta ki a gombát,addig nem is tudtam róla,soha nem viszketett.
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont mostanság volt gombám. Viszket, mint az istennyila! Ezenkívül ilyen túrószerű jellegzetes folyás kísérte.
2013. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!