Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van nemi szervbe meg mellbe...

Van nemi szervbe meg mellbe szuri?

Figyelt kérdés
Mert nagyon sokan azt mondják van és még az iskolában is tanultak róla, de sokan azt mondják hogy nincs.Most melyik az igaz??

2013. jún. 7. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs, hacsak nem helyi érzéstelenitésröl van szo, (esetleg serkentökröl). Jol megijesztettek vele?
2013. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Privi hosszaban letudnád irni?

Én még nem tanultam róla csak mondták.Igen, kicsit megijedtem.

2013. jún. 7. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nyugi, ha nincs ok rá, ilyet sose kapsz!


Ha valakinek daganata van, és szövetmintát vesznek, ahhoz kell tű. Ha megsérülsz (pl lányok szoktak szétrepedni spárga közben tesiórán), akkor kapsz érzéstelenítőt.


De hogy egészséges ember nem kap oda csak úgy szurit, az biztos!! Úgyhogy nyugi!

2013. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

oké

köszönöm a választ

2013. jún. 7. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Szülés utáni gátvarrásnál érzéstelenítőt kaphatsz, de akkor nem ez lesz a legnagyobb bajod (én nem is éreztem).
2013. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

akkor ezek szerint nincsen punciba szuri??

Hosszú választ privibe is szivesen várok.

2013. jún. 7. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
szülésnél esetleg adnak, ha gátsebet vágnak, vagy varrnak. Amúgy meg nincs. Ha daganat esélye állhat fenn, akkor valószínűleg kell szövettan, ahhoz meg van biopsziás tű, amivel mintát veszek, de azt inkább a mellszövetből, pl vagy ha méhnyakrákról van szó. Egyéb esetben nem bírom elképzelni. Sztem téged valaki direkt szivat ilyenekkel.
2013. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. jún. 9. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg rám, de milyen hosszú választ vársz erről priviben? Két lehetőség van: vagy egy ijedős kis tini vagy, akit valaki ezzel szivat. Vagy pedig medical fetishben vagy érdekelt, és ezen élvezkedsz. Nos, melyik?
2013. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hosszú választ.De nagyon sokan mondták.De akkor nem tudom kinek higgyek.
2013. jún. 10. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!