Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbe lévő daganat mindenféle...

Mellbe lévő daganat mindenféle képen rák vagy ez mi, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nagyon félek, sok folt van amire azt mondta a doki, hogy nem az és van egy nagy folt is amire azt mondta, hogy nem tudja, majd lesz még vizsgálat amivel ezt ki lehet deríteni. :(
2012. júl. 2. 17:58
 1/9 tetris ***** válasza:
Lehet ciszta, lehet begyulladt tejmirigy, lehet bedugult tejcsatorna, lehet egy kiadós pattanáskezdemény, lehet furunkulus. Kismillió dolog lehet, nemcsak rák. Ne láss már mindjárt rémeket!
2012. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy lesz még vizsgálat, akkor úgy készülj, hogy mintát vesznek belőle. Azt 100% biztosan kimutatja a szövettan, hogy rosszindulatú-e vagy nem.
2012. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen szövet tani lesz, de csak két hét múlva, addig megbolondulok! :(
2012. júl. 2. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog lehet, ne kezdj el idegeskedni. Elöl vannak vagy hátrébb, hónalj környékén? Rák ritkán van elöl. Tudod mozgatni a göböket vagy le vannak tapadva? Ami mozgatható, az csak zsírcsomó. Még ha rák is, az is jó eséllyel gyógyítható. Szurkolok.
2012. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Még ha rák is, az is jó eséllyel gyógyítható."



Úgy bírom az ilyen hozzászólásokat. Azt sem tudja mi is pontosan egy tumor... Egyébként amiket írtál, hát mittudomén... Ezeket mondhatnád a sógornőmnek, aki belehalt 42 évesen csak mert olyan jól gyógyítható szerinted.


Kérdező: ne idegeskedj, mert belebolondulsz. Tudom min mész át. Nekem urológiai daganatom volt, tehát tisztában vagyok vele, mit érzel. A szövettan mire megjön az is minimum 2 hét. Nekem 34 évesen diagnosztizáltak rákot, nem kívánom senkinek, mikor az orvos megmondja... Ne pánikolj az a lényeg.

2012. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék pontosítani! Anyukámnak van ez!! :SSS Én még csak 17 leszek, de nem szeretnék anyuka nélkül maradni. Félek nagyon :(( Bocsi mindenkitől!! Nem tudom mi lenne velünk nélküle itt maradna 3 fiú, én belebolondulnék. :S :(
2012. júl. 2. 21:31
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék még nagyon rosszra gondolni, de akkor is az jár az agyamba, hogy mi van ha....
2012. júl. 2. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nyugi. Ne lássa rajtad, hogy aggódsz. Ne kelljen miattatok is idegeskednie, elég baj van amúgy is. Majd írd meg mi történt, hátha tudok segíteni infóval vagy egy-két normális szóval...
2012. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Úgy bírom az ilyen hozzászólásokat. Azt sem tudja mi is pontosan egy tumor... Egyébként amiket írtál, hát mittudomén... Ezeket mondhatnád a sógornőmnek, aki belehalt 42 évesen csak mert olyan jól gyógyítható szerinted."


Sehol nem is írtam, hogy mindenki meggyógyul, de a mellrák pont azok közé tartozik, ahol 70% fölött van a túlélési arány, éppen mert hamar észrevehető. Egy petefészekráknál 30% körül van, tüdőnél 10% alatt. Sajnálom a sógornődet, de az, hogy ezt ide beírtad, pont nem fogja megnyugtatni a kérdezőt, aki aggódik.

2012. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!