Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódik emiatt. Ti mit tanácso...

Aggódik emiatt. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki 13 éves. én is annyi vagyok. az a helyzet h nekem már van rendszeres menstruacióm hónaponta. eléggé fejledt vagyok. sok lánynak van már az osztályunkból havija. olyanoknak is akik egyáltalán nem fejledtek. a barátnőmnek nincs semmi melle. magas és karcsú ,48 kg. neki még nem jött meg. egy éve volt egy kevés vérzése de azóta semmi. az édesanyjának normálisan jött meg kamaszkorában, de nagymamájának nagyon későn lett. ez öröklődhet esetleg a nagyitòl? vagy nincs ok aggodalomra? kérlek titeket írjátok meg véleményeteket/ tapasztalataitokat. előre is kösz. Z.

13/L


2013. jún. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ok az aggodalomra.Ha 16 éves koráig nem jön meg neki,akkor kell orvoshoz mennie.
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 éves koráig bőven ráér még.
2013. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány centihez 48 kiló?
2013. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
163 cm
2013. jún. 12. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nem ártana elmenni a barátnődnek orvoshoz.
2013. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!