Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok! Zuhanyzás közben...

Nők, lányok! Zuhanyzás közben ti szoktatok pisilni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy gazdaságosabb közben pisilni, mint előtte/utána. Engem sok más férfitársammal ellentétben nem visz rá a lélek, nem tartom undorítónak, de nem szoktam. A szebbik nem képviselőinél mennyire bevett szokás ez? És hogyan szokták? Csak úgy álltok és csurgattok, vagy a lefolyó fölé guggoltok, térdeltek, esetleg terpeszben? Hangsúlyozom, hogy nem fürdésről, hanem zuhanyzásról van szó, a fürdővizébe gondolom senki sem piszkít bele, de itt lefolyik.

2013. jún. 9. 17:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Maximum ha nagyon kell de csak zuhanyzás közben, akkor csak simán állok ott és elengedem magam, de utána alaposan leöblítem a lábam meg a zuhany tálcát is forró vízzel Persze azt már zuhanyzás után csinálom.
2013. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Én szoktam, simán, és vicces, de pont azért, mert megtakarítok vele egy öblítésnyi vizet. Csak úgy állok :-). Semminek semmi baja nem lesz tőle.
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Igen, szoktam. Simán, állva.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs zuhanyzóm, simán kádban tusolok (nem fürdök!), de hát... Szoktam, na :D Nem takarékosságból, hanem mert előtte lusta vagyok elmenni, a vízfolyástól meg rám jön, nem bírom ki :D
2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam és én is állva intézem el. Engem annyira nem izgat, hogy ez másnak undorító-e vagy sem. Ha kell akkor kell, nem igaz?
2013. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
Én ilyenre sosem gondoltam, sőt ezidáig még nem is hallottam, olvastam sehol ilyenről. Én biztos nem csinálnám. Szerintem undorító lenne.
2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez megnyugtató, hogy nem csak én csinálom...

18/L

2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
A húgy steril úgyhogy nem kell forró vízzel leöblíteni semmit...! Ja igen húgy mert húgyhólyagunk van.
2013. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%
Minden zuhanyzáskor állva, persze csak otthon.
2013. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Szoktam :)
2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!