Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinél fordult elő már ilyen?

Kinél fordult elő már ilyen?

Figyelt kérdés
Egyik hajnalban arra ébredtem, hogy bevizeltem. Most fordult elő először, persze a kisgyermekkoromon kívül. Először azt hittem, hogy valaki csak meg akart viccelni, de egy idő után rájöttem, hogy az tényleg pisi. Fordult elő ilyen valakinél ennyi idősen? Talán betegség? vagy előfordulhat, hogy lelki okok? Szóval ha volt aki már tapasztalt ilyet azt kérem, írjon valami hasznosat! Köszi 20/ L

2013. jún. 10. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán rosszat álmodtál, vagy nagyon mélyen aludtál. Ha ez többször előfordul, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de az nagyon fontos, hogy emiatt soha egy pillanatig se szégyelld Magad, hiszen nem tehetsz róla!!!
2013. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 10. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs probléma,előfordul.Velem pár hónapja fordult elő egyszer,azóta nem.Valószínűleg mélyen aludtál.
2013. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 11. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nagyon kellett pisilned, ezért azt álmodtad, hogy wc-n vagy, és elengedted. Csak ahogy a többiek már írták, túl mélyen aludtál ahhoz, hogy felébredjél rá.
2013. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen igen, arra emlékszem is hogy benne volt az álmomban. Kicsi koromban is ez volt.
2013. jún. 11. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nincs semmi baj! Ilyen bárkivel előfordulhat! :) Eszedbe ne jusson emiatt szégyenkezni, hiszen nem tehetsz róla!!! :)
2013. jún. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ááá, legnagyobb rémálmom, hogy újra bepisilek! 11- 12 éves koromban még sokszor előfordult velem, de csak most tudatosult bennem, hogy miért is. Szülői veszekedés olyan szinten megviselt. kiderült az ok? szervi elváltozás, stressz vagy hülye álom miatt történt meg?
2013. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!