Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az h ha folyásom van...

Mért van az h ha folyásom van néha olyan érzés mintha bepisilnék, mert annyira érzem h folyik? Kellemetlenül érzem magam utána. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
és télleg annyira folyik, vagy csak úgy érzed?
2009. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul ilyen néha, főleg a ciklus közepén. Szinte vizes lesz a tisztasági betét, arról a rémisztő helyzetről nem beszélve, amikor tehetetlenül érzed, hogy szinte "csurog". Voltam nőgyógyásznál, vizsgálat után azt mondta, minden rendben, a hormonoktól van.

Szerintem te is fogadd el, hogy így van, ha az orvosod szerint nincs fertőzésed. Úgyis változunk folyamatosan, bizzunk benne, hogy ez is csak egy átmeneti időszak.

2009. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát így rendesen folyik...talán oylan érzés mintha pisilned kellene és nem birod visszatartani és becsurran egy kicsi ehez tudom csak hasonlítani
2009. okt. 10. 02:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Khmm, nekem ilyen akkor volt, mikor nagyon be szexuálisan voltam indulva, legutóbb mikor a férjemmel friss volt a kapcsolatunk. :D A Bartholin-mirigyeim túlműködtek, már nekem is kínos volt, állandóan maxi tisztasági betétekkel jártam és amint lehetett mosakodtam. Nagyon szégyelltem, azt hittem csak én vagyok ilyen abnormális.:))Pedig nem az, az első babára sem kellett sokat várni (kábé 2x nem védekeztünk). :)
2009. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!