Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Miért fáj ennyire a...

S. O. S. Miért fáj ennyire a hasam és a gyomorszájam? Alig bírok felülni. Lehet az EllaOne fg. Től vagy a Klion tablettától?

Figyelt kérdés
Menstruálok.Nagyon sok a vérzés, de nem csak a hasam alja fáj hanem mindenhol egészen föl a gyomromig.Nagyon érdekes érzés. :S

2013. jún. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig fáj??
2013. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen :S:S Elég furcsán.
2013. jún. 12. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl erős görcs esetleg..? Nem tudom mi lehet vagy hogy mitől, de mások se válaszoltak. Ha holnap is fáj menj el orvoshoz szerintem.
2013. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Klion kúptól volt ilyen nyomorult fájdalmam, a hasamba marást éreztem, gyomromba szinte szúrt, hányingerem is volt! (mellékhatás)

Mivel csak 3 db-ot kellett használnom így kibírtam, de amikor abba hagytam el is múlt minden!

Mivel feltűnően sok van, ki kéne vizsgáltatni mitől! (méhbe helyezett gátló, vagy felfázás, fejletlen méh, vagy gyulladás)

2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!