Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el a BARÁTOMNAK?

Eva0822 kérdése:

Hogy mondjam el a BARÁTOMNAK?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál gombásodásom van klion tabi és kúpot irt fel állitolag wc-ről szedhetem össze ő azt mondta.. A házi orvos pedig azt h nemi érintkezés utján akor most mi az igaz? Irt ki tablettát a páromnak is és hogy mondom el neki félek hogy le orditt vagy szakitt velem..
2013. jún. 12. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha egy primitív bunkó, akkor szakíts vele te, és nincs gond rá, nem kell magát kezelnie miattad.

Ha pedig szeret, akkor ell kell fogadnia, hogy ez van, kezelnie kell magát is. Kliont használtam én is, a barátomnak meg krémet írtak fel. De nála egy pillanatig sem volt kérdés, hogy használja e vagy sem. Ha muszáj, akkor muszáj. Ne b*sszál ki saját magaddal.

2013. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez a trichomonas fertőzés, ami valóban leggyakrabban nemi úton terjed. Ami azt jelenti, hogy nem feltétlenül csak így.

Viszont azt tudni kell, hogy férfiaknál nem okoz tüneteket. Tehát ki tudja, hogy mióta van benne a férfiban?

2013. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Használd a krémet, és mond el a barátodnak amit a nőgyógyász mondott. Az orvos megközelítése merőben goromba. Az hogy nemi úton is terjed nem feltétlen azt jelenti, hogy úgy is kaptad el... (gondolom a párod megbízható)
2013. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs nem krémet, hanem tabit és kúpot... :)
2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon parázok de kiderült h a sima A Klion hüvelykúp a hüvely egyes fertőző-gyulladásos megbetegedésinek kezelésére szolgáló gyógyszer. :D nem gomba.. eset az eső és mikor jo idő lett este le ültem a betonra mult héten lehet attol van.. Haragudni biztos fog igy is ki van akadva h ki megyek Londoba dolgozni akkor még ez is..
2013. jún. 12. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ezt nem tudod megbeszélni a barátoddal. Gondolom tudta, hogy miért mész dokihoz, tehát utána rá is kérdez, hogy mi a helyzet veled. Ekkor simán közlöd vele, hogy ez meg ez van, neki is be kellene szednie a gyógyszert.

Ennyi.

2013. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ki volt akadva, mikor megint kliont kellett miattam szednie, mert ő is úgy gondolta, hogy csak nemi úton terjed. Pedig én senkivel se voltam mellette, szóval muszáj, hogy máshogy is terjedjen. Én akkoriban kollégiumban laktam, ott volt esélyem elkapni.


A barátodnak ne mondd, hogy nemi úton terjedő bajod van, mondd azt, hogy egy átlagos baci, neki is átadtad sajnos, ha nem szedi be, akkor te sem fogsz vele többet együtt lenni, mert vissza fog fertőzni. És különben is neked sokkal rosszabb, neked nagyon is vannak tüneteid, te sem hobbiból szeded be, meg használod a kúpot. Amúgy az a klion tabletta valami szörnyű, annyira keserű, hogy én mézet ettem miután lenyeltem, hogy ne legyen olyan szörnyű a szám.

2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki hogy megyek csak ma éreztem hogy nagyon fáj a hasam. policisztás ováriumom van 4 db petefészek cistával azt hittem azal van valami bajom meg fogamzásgátlot iratam még ki + használunk óvszert is melette mert nem szeretnénk még babát 4 honapja vagyunk együtt és ő is fogamzásgátlo melet született és parázik h én is teherbe esek tabletta melett..
2013. jún. 12. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Pco mellett eleve nem könnyű teherbe esni. Manaspág a leggyakoribb meddőségi ok.

A gomba minden nő életében elgalább egyszer van. Ha emiatt szakit veled jobb is. Ha ilyet feltételezel az eléggé primitiv emberre utal..... A gombához nem kell sem wc sem szex. A hüvely Ph enyhe borulásától máris simán elszaporodhat, külső ok nélkül is. Fogamzásgtló mellett is nagyobb az esély rá annak akinek hajlama van rá mivel a hromonoktól is függ. Butaság ilyentől félned szinte minden nőt érint néha nincs ebben semmi ciki. Irásod alapján angyon fiatalnak és tapaszatlatlannak tünsz inkább még ne vállalj gyereket. fogamzásgátló mellett nagyon ritka a terhesség. Sok millió nő szedi kevesebb mint 0,01%-nál forul elő. Ott is szinte mindig mulasztás következtében, hogy nem szedte rendesen vagy pl egyéb gyógyszer mellékhatása miatt ami semlegesíti a gyógyszert. A rendesen szeded a gyógyszer szinte kizárt a terhesség.

2013. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Anyira fiatal nem vagyok 21 :D attol függ kinek mi számitt fiatalnak.. igen meddőség is benne van .. mivel a tüszök elvanak tömödve igy érett petesejt nem löködik ki de eröl se tud .. szeretne később gyereket de nekem nem biztos hogy lehet .. normálisan nincs menszeszem barnás és 3-4 napig tart és most kezdtem a 3 madik adag fogamzásgátlo tabletát.. és nem hiszem h normálisan lesz menszeszem.. A termékenységi vizsgálat pedig nem ingyenes sajnos..
2013. jún. 12. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!