Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én már egy jó ideje menstruálo...

Én már egy jó ideje menstruálok, közel 1 éve. Múltkor ki akartam próbálni a tampon használatát, de nagyon fájt. Tudnátok segíteni? Lejjebb részletek.

Figyelt kérdés
Fel sem tudtam tenni úgy fájt, szúrt aztán valahogy sikerült, de mocorogni is alig tudtam, lefeküdtem, de nagyon nehezen tudtam felállni úgy nyomott. Esetleg tudnátok segíteni hogy hogyan csináljam? Teljesen komolyan kérdezem, nem kamu! 15/L
2013. jún. 13. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Sok szűz lány nem tud tampont használni.
2013. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez mikorra fog kialakulni? Ha elveszítem majd egyszer a szüzességem? Nem szeretném ez miatt nehogy félre érthető legyen a kérdésem.
2013. jún. 13. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ugye akkor próbáltad amikor megvolt? Anélkül nem lehet használni! Ha menstruálsz könnyen csúszik, először a mini-kkel próbálkozz, de tényleg vannak akiknek egyszerűen nem jó.
2013. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nyomott, akkor nem toltad elég fentre.
2013. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld, ha vérzel, akkor jobban csúszik.

Válassz kis méretűt, minit pl. (OB pro comfort elég sima felületű, azt könnyű feltenni)

Lazíts, mély levegő, és lassan told be, lehetőleg magasra, amennyire tudod, persze a vezetőszálat húzd ki, mielőtt felteszed. WC-n ülve próbáld, vagy úgy, hogy az egyik lábad a földön, a másik pedig kád szélén, WC szélén van (használati útmutatóban pontos leírást találsz.)

Szűz lány is tud tampont használni, ugyanis a szűzhártya nem egy teljesen zárt valami.

2013. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, visszajelzés képp elmondanám hogy sikerült! aki ezt olvassa annak annyit üzennék hogy csak lazítson!!! és semmit sem fog érezni, nekem be vált, meg is könnyebbültem, KÖSZÖNÖM!
2014. jan. 3. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!