Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek úgy gyantáztatni ha...

Mehetek úgy gyantáztatni ha épp menstruálok?

Figyelt kérdés

mondjuk ha lábat+ bikinivonalat akarok gyantáztatni és betétet teszek be az úgy jó?


ha meg teljes intim gyantázást kérek és tampon van bent?



2013. jan. 12. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljes intim gyantára tamponnal sem mennék, az emberben legyen annyi intimitás. Csak fazongyantára (amikor a bugyi rajtad marad), tamponnal elmennék, betéttel nem!
2013. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
én nem mennék el egyikre sem ha éppen megvan
2013. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én sem mennék menseskor sehogy sem,de ez a betétes azért durva. Volna képed széttenni szegény nő előtt a lábadat úgy,hogy közben közte van egy undorító,véres betét??!! pfff... nem tudom,te mit szólnál,ha hozzád menne így gyantáztatni valaki...
2013. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak egy kérdés volt..várom még a véleményeket
2013. jan. 12. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék el.Azt a pár napot várd meg inkább.
2013. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Én sem mennék el,talán még tamponnal se.
2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha rendszeres a menstruációd, és tudod, hogy mikor jön meg, akkor előtte gyantáztass!
2013. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
tamponnal én elmenék
2013. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de gusztustalan! Nem birod megvarni hogy elmuljon es utana menj? Ciki is nagyon!
2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a többiekkel, rém gusztustalan és csoda, ha nem küldd el a kozmetikus, ill. aki a gyantázást végzi!


Betéttel? Az látszik és különben is félre kell húzni a bugyit, vagy levenni. Most ott matasson a vérben a nő?! Úristen...

A lábadat megcsináltathatod, de akkor vegyél fel hosszú pólót, hogy legalább a betétet ne lássa...

De én várnék és elmennék utána és egyszerre megcsináltatnám az intim részt és a lábat is, hogy ne kelljen annyiszor menni.


De betéttel semmiképp se menj, azért annyi legyen már benned tényleg. Tamponnal is necces, mert még ha rajtad is marad a bugyi igazából akkor is lát szinte mindent a kozmetikus, igazából csak egy hamis biztonságérzetet ad, azért nem szokták levetetni egyesek, mert úgy nem olyan szégyellősek az emberek és nem érzik annyira feszengve magukat. De akkor is látná a tampon zsinórját valószínűleg. Ráadásul nem azért mondom, de akármilyen alaposan tisztálkodik is valaki a menstruációkor távozó folyadéknak van egy bizonyos szaga, ami már közel hajolva is érezhető, pláne ha valakinek érzékenyebb az orra, jobb a szaglása.

Én kipenderíteném azt, aki így jönne be hozzám. Felháborító! Ez nem sürgős orvosi vizsgálat, simán el lehet halasztani, vagy ha annyira fontos, akkor kezdeni vele valamit otthon. De így gyantáztatni menni hatalmas igénytelenségre vall. Nem is hinné az ember, hogy aki ad magára annyira, hogy gyantáztat, az ilyet megcsinál. Mondjuk épp a múltkor hallottam, hogy sokan nem tökéletesen kitörölt fenékkel mennek és törlőkendőket kell adni a embereknek, hogy tegyék rendbe magukat, mielőtt felülnek az asztalra... Micsoda igénytelen emberek vannak!

2013. nov. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!