Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős "túrós" folyásom van....

Erős "túrós" folyásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már nagyon rég óta erős , büdös "túrós" fehér folyásom van. Nagyon idegest. Mit tehetnék ez ellen?Már voltam nőgyógyásznál is, még egy évvel ezelőtt, de annyit mondott hogy majd el múlik...nem vizsgált meg mert nem hagytam neki mert még akkor 13 voltam. Nagyon "büdös" szokott lenni, és nagyon rossz. Mit tehetnék ez ellen? Ez normális ilyen hosszú időn kerezstül? Mikorra várhatom hogy elmúlik? 14/L
2013. jún. 13. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Magától nem múlik el csak rosszabb lesz.
2013. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha az orvos nem tud rendesen megvizsgálni, akkor nem tud gyógyítani sem, így pedig akár megfertőződhet a méhed és a petefészkeid.
2013. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod. Mindenképp elmegyek orvoshoz, de félek is tőle, mivel még a tampont sem tudom felhelyezni magamnak annyira fáj.:|
2013. jún. 13. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad,h megvizsgáljon! Nem maradhat így tovább és pontos diagnózist,ill. kezelést csak akkor tud adni,ha tudja mi a bajod. Ha fájdalmaz érzel rögtön szólj, akkor megpróbálja "finomabban" csinálni.
2013. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy női orvost, talán elviselhetőbb nála a vizsgálat.
2013. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem kellett volna hagyni hogy elharapódzon!

Lehet hogy már az egész belsőséget eszi valami láthatatlan gonosz kórokozó. Én a helyedben azonnal elmennék orvoshoz, mégha a szüzességemet ott is hagyom; akkor is!

2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ijeszd meg kérlek!! Egy ilyen vizsgálatnál nem fogod otthagyni a szüzességed! Az orvosok tudják,hogyan kell ilyen esetben vizsgálni!
2013. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!