Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom + menstruáció...

Alhasi fájdalom + menstruáció késés + darabos folyás = mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! 2 hete késik a menstruációm, alhasi fájásaim vannak és fehér folyásom volt a mai napig, de ma már olyan hófehér szagtalan darabos (amit már túrósnak se lehet nevezni) épp hogy nedves de nagyon sok darabka.

Kezdek nagyon pánikolni!

Voltam orvosnál, és semmit se mondott! Annyi derült csak ki, hogy terhes nem vagyok. A leletről annyit sikerült kihámozni, hogy valamiféle hüvely heveny gyulladás is van.

Femiflot kaptam de úgy a vakvilágba írta fel az orvos hogy se leletet nem csinált semmit!

véleményeket várok!

Köszönöm



2013. jún. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Használod amit felírt?
2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kiváltottam mert ma írta fel, de nem mertem beszedni mert gombásodásra van. De se kenetet nem csinált se viszketni nem viszketek semmi ilyesmi... kb gondolt egyet és felírta ezt
2013. jún. 14. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
És a késő menstruációdra mondott valamit? Mert ha arra sem, akkor én mennék másik dokihoz. A femiflo az mi, bocs de nem ismerem, tabletta vagy kúp?
2013. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön kenetet csinálnia. Egy rakás fertőzést ránézésre meg tud állapítani az orvos, mert jellegzetes elváltozásokat okoznak. Szenvedhetnél is egy darabig, ha várnod kellene 1-2 hetet a tenyésztés eredményéig....

Kenetet akkor kell venni, ha nem használ a kezelés, vagy állandóan visszatér.

Használd amit felírt, és ha nem múlik el, menj vissza.

2013. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a szagtalan, darabos folyás pont gombára utal.
2013. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy egész konkrétan levett egy tenyésztés kenetet, meg ultrahangozott... és akkor annyit mondott h ő ezt nem tudja menjek fizetős nőgyógyászhoz ha meg akarom tudni mi van... ő már a 4. nőgyógyász ebben a hónapban, és a menstruáció késésre nem mondott semmit! Nem ért semmit hogy oda mentem.
2013. jún. 14. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Kenetvétel okés, ultrahang is. Azt nem igazán értem h ha ránézésre adott gyógyszert, akkor minek vette le a kenetet? Ha elküldött másik dokihoz, akkor mit kezd a te tenyésztéseddel. Meg ilyet se hallottam még h doki azt mondja h keress fizetős orvost.. De szerintem tényleg keress egy másik orvost.
2013. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem èrtem mit is jelentsen ez de egyre jobban kétségbe ejt a helyzet. Szàmomra érthetetlen h egyik orvos se tud kezdeni velem semmi és egyre rosszabul vagyok.. fizetős nőgyógyàsznàl meg 10.000 ft csak az h ràd nézzen.
2013. jún. 14. 17:01
 9/9 A kérdező kommentje:
A femiflo kemény kapszula gombàsodàs megelőzésére és kezelésére.
2013. jún. 14. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!