Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok a nőgyógyásznál?

Mire számíthatok a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Délután megyek nőgyógyászhoz, ugyanis a mentruáció elmúltával egy hét múlva újra megjött, napról napra erősebben vérzek és egyre jobban fáj.

Most vagyok a harmadik napban ezzel az állapottal. Az első két napon a reggeli meleg ülőfürdő elmulasztotta a fájdalmat, de ma már az se használt, és reggelig megtelt a legnagyobb tampon is, a normált másfél óránként kell cserélnem tegnap délután óta.

A méhemnél és hol az egyik, hol a másik petefészkemnél érzem a fájdalmat.

Szeretném tudni, hogy volt-e valakinek ilyen, vagy hasonló és neki mi baja volt.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esethez nem tudok hozzászólni, még nem történt velem ilyen.

De a meleg ülőfürdőt hanyagold, mert a meleg hatására csak erősebben lesz meg a menstruációd. Inkább a tusolást válaszd, és vegyél be fájdalomcsillapítót.

2013. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vettem már be, de nem használt, ezért fordulok orvoshoz
2013. jún. 14. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, de nem először megyek, konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy mi lehet a bajom, és mit ír fel, vagy milyen vizsgálatokra küld el, hogy fog kezelni
2013. jún. 14. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoztam még ilyennel, remélhetőleg "csak" valami hormonzavar és nem komoly! Szerintem hasi ultrahangot biztos csinálnak, hüvelyit vérzés miatt nehéz lenne talán. Kitartás, nemsokára mész már dokihoz és okosabb leszel. Görcsre nekem az Apranax vált be, vényköteles, de szuperül hat.
2013. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem, hogy véletlenül se vagyok/voltam terhes :S
2013. jún. 14. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megírod majd mit mondott rá a doki? Kíváncsi vagyok..
2013. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze, megírom, csak még össze kell szednem magam, mert a szomszéd kerületben van a dokim, ahová jártam eddig
2013. jún. 14. 11:57
 9/11 A kérdező kommentje:
80% hogy méhen kívüli terhesség vérzés elállt, fájdalmak maradtak.... kórház...
2013. jún. 14. 17:08
 10/11 A kérdező kommentje:
ráadásul kétpetéjű ikrek és az egyik az egyik fészeknél, másik a másiknál... az egyik elhalt vlszleg három napja és attól indult meg a vérzés
2013. jún. 14. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!