Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás, ami tejsavas irrigálás...

Folyás, ami tejsavas irrigálásra darabossá válik?

Figyelt kérdés
Ilyen folyást tapasztalok már pár hónapja, 25-re van időpontom dokihoz, akkor mindenképp megkérdezem mi ez, de addig esetleg valakinek ötlete? Nincs folyásom, most rendben is vagyok már jó ideje, viszont menstruáció előtti 1-2 hétben fehéressé változik a folyásom és ha tejsavas folyadékkal irrigálok, akkor a tejsavtól mintha kicsapódna a folyásom és fehér darabok jönnek ki belőlem. Egyébként nem darabos, tehát csak a tejsav csapja ki. Mitől lehet ez?

2013. jún. 14. 12:30
 1/3 anonim válasza:
Hogy mitől váli darabossá azt ugyan nem tudom, de menstruálás előtt teljesen normális egy pici folyás (ha nem büdös, darabos, sárgás, barna), és ha te ezt tejsavas irrigátorral kezeled nem hinném, hogy jót teszel magadnak!
2013. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normálisnak nem mondanám, mert nem pici ez a folyás, ezért irrigálok. Illetve azt se gondolom bajnak, hogy heti 1x irrigálok tejsavval - gumival védekezünk, plusz sikosítót is használunk, az se jobb a testemnek, inkább kiöblítem tejsavassal időnként..
2013. jún. 14. 12:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha bárki valaha megtalálná ezt a kérdést, mert hasonló problémája van, akkor elárulom a nagy titkot: a gyógyszertárban rossz hígítású tejsavat adtak, ez okozta a panaszomat. Éljenek a gyógyszerészek.
2013. jún. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!