Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Láttatok már életben ilyen...

Láttatok már életben ilyen forma melleket? Vagy van akinek ilyen van itt? (lehetőleg lányok-nők írjanak)

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 14. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Én még nem.

Szerintem ez egy nem túl jól sikerült plasztika eredménye.

Mert még ha a karját hátrahúzza is valaki, ennyire nem emelkedik meg egy alapból lógós mell.

2013. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen nincs. Ha valakinek lóg, az rásimul a testére. Én láttam már nagyon lógós mellet, ami ilyen volt, de az nem emelkedik el. Nagy bimbója is van szegénynek, elég csúnya. :(
2013. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

ezt csőmellnek hívják

nem plasztika eredménye, sajnos van, akivel így kibabrál a természet

2013. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
az a retardált, aki lepontozott, legalább nézzen már utána, hátha kicsit nőnek csekélyes szellemi képességei...
2013. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont akartam írni is, utolsó, igazad van, csőmellnek hívják.
2013. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

akkor jobban mutatok egy hasonlót.

[link]

2013. jún. 14. 15:12
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
azért van a képben szerkesztés is,látni a mell körvonalainál,talán azért mert "felállították" a mellet,de alapból tuti hogy az ilyen mell lógós. Csőmelle van, ennyi. A nagy mellbimbó az ilyen mell védjegye.
2013. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szia!Ez bizony csömell (tubulàris mell)!Nincs ezen semmi retusàlàs ilyen és kész,vannak kicsit "szebb" vàltozatai is amik még elfogadhatòbbak.Nekem is olyan volt pici kùp alakù.Nem segìt rajta semmi csak a sebész + implant...én meg is csinàltattam gyönyörü lett és imàdom.Nekem önértékeleési problémàim voltak miatta,mostmàr tökéletesen elégedett vagyok a
2013. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem tetszik pl. a második kép, és szívesen barátnőmmé/párommá fogadnám fogadnám egy ilyen ékesség tulajdonosát!

Szóval lehet nekem privit is írni. :)


34F :)

2013. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Az első kép tubuláris emlőt, vagy csőmellet, vagy parízercsöcsöt ábrázol, ami mindegy hogy hívjuk, mindenhogy undorító... A második nem az, mert kerekded a mell, csak a bimbóudvar emelkedik ki jobban, amiben van némi képszerkesztős rásegítés is. De mindkét kép nagyon ronda.
2014. jan. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!