Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne, hogy így külső...

Érdekelne, hogy így külső szemmel mit gondoltok a cicim formájáról?! PERVERZEK KÍMÉLJENEK! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok. PERVERZEK KÍMÉLJENEK kérlek szépen! Szóval, külső szemmel szeretném ha elmondanátok hogy nem e fura a cicim formája. Esetleg szép, formás? Rendes válaszokat kérném. Semmilyen rossz szándék sem vezérelt ahhoz, hogy én ide feltöltsem a cicim. Csak kiváncsiságból. Előre is köszönök minden rendes komenntelőnek a válaszát! :)

[link]



2013. ápr. 25. 21:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Semmi gond velük, szép formás kerek cicik :)
2013. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor csak én tartottam furcsának..
2013. ápr. 25. 21:25
 3/31 anonim ***** válasza:
mit ne mondjak, sokan örülnének ilyennek ... formás ... viszont 13 évesen nekem nagynak tűnik, mi lesz még belőle?
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Háháá.. ennek igazán örülök. Mert a családban mindenkinek picikék a cicijei. Hát akkor én kivétel vagyok. Anyukám mesélte, hogy ilyen korában nem volt neki még fele akkora sem. Tehát örülhetek neki, iga? :)
2013. ápr. 25. 21:28
 5/31 anonim ***** válasza:
Csak dagadt ne legyél hozzá :)
2013. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta véznácska voltam.. vagy, hogy is mondjam karcsú. Sokan irigylik az alakom, én viszont nem értékelem nagyon. :/ De gondolom a képen látszódik, hogy nem vagyok valami molett alkat ;)
2013. ápr. 25. 21:31
 7/31 anonim ***** válasza:
49%

Ez a mell nem a tied. Mivel szilikonos mell.

Ilyen nagy mell nem feszes, és kemény hacsak nem szilikonos..

[link]

akárcsak ez a mell a te képeden is szilikonos van..

2013. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hehe.. ezen most jót nevettem. Köszönöm, az önbizalmamnak ez jót tett. De úgy gondolom egy 13 éves lánynak nem igen lehet mell műtéti beavatkozása, na meg ilyen pici szilikon nincs is, nem? Nagy arc vagy akárki is vagy (Y)
2013. ápr. 25. 21:43
 9/31 anonim ***** válasza:
44%

Hiába röhögsz ez akkor sem a te melled... Amúgy meg, 13 évesen vadidegeneknek mutogatni a melleidet ha a tieid.. nos ne akadj ki ha 1-2 év múlva nagy rib@ncnak elkönyvelnek... Aki már így mutogatja magát az közel áll hozzá..

De mivel ezek nem a te melleid, így nem is érhet olyan meglepetés hogy leqrvázzanak.

2013. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
basszus....mert kinek a melle? -.- nekem 13 éves létemre 85/B-s melltartót hordok....feszesek, és nincs szilikon benne....attól mert meglátsz egy képet, amin szép mell van nem biztos hogy szilikon -.- Kedves Kérdezô csak irigykedik hagyjad....
2013. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!