Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőket érintő kérdésem. Kinek...

Nőket érintő kérdésem. Kinek és hány éves korban szűnt meg a menopausával járó hőhullám, illetve van-e olyan, aki a 70-es éveit tapossa és még mindig gyötrik a hőhullámok, Mire készüljek fel?

Figyelt kérdés
hőhullám

2013. jún. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én ugyan még csak 20 éves vagyok, de a nagymamám most töltötte a 70-et és szoktunk ilyenekről beszélgetni.

neki még mindig vannak hőhullámai és ő arra gyanakszik, hogy ettől. de azt mondta, hogy egyre kevesebb és már 'érzi' hogy lesz ez jobb is!

2013. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Elkeserített egy kicsit! Nem is kicsit, nagyon! Naponta többször kapok megjegyzéseket, hogy aranyoskám maga ennyire ízzad? Ettől aztán még jobban beindul! Én az 55-öt léptem át, rossz belegondolni a 70-be, ha én is hasonló leszek. Nekem semmi sem segít!
2013. jún. 16. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ez egy kicsit megnyugtat, akkor elmondom, hogy én ugyan csak 20 vagyok, de folyton le vagyok izzadva. nem vehetek fel csak fekete felsőt, hogy ne látszódjon... ez csak egy példa volt.

és szerintem fel a fejjel, mert azért, mert nálunk így volt valami, koránt sem biztos, hogy nálad is így van!

oh, és bocsánat, hogy letegeztelek. remélem nem baj :)

2013. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem baj! :D
2013. jún. 17. 01:10
 5/5 anonim ***** válasza:
az én nagyimat 81 évesen is hőhullámok gyötörték :/ egyénfüggő
2013. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!