Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandra megyünk. Mit csináljak?

Strandra megyünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk. Eddig szinte csak betétet használtam, 1 nap volt amikor a tampont kipróbáltam, de inkább hagytam is, mert kellemetlen volt kicserélni. 3. napban leszek, az az egyik legerősebb. Mit csináljak? Valószínű hogy megint arra a napra kipróbálom a tampont, de úszhatok vele? Milyen tanácsaitok vannak? 15/L
2013. jún. 15. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2 lehetőséged van. Vagy tampont használsz, vagy kihagyod a fürdést.
2013. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Én a helyedbe, nem úsznék benne! Volt barátnőm megtette...és hát nem lett jó vége,másrészt azt írod h betétet használsz,tehát tampon ügyileg kezdő vagy..így én meggondolnám!
2013. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld meg a tampont, ha rendesen felhelyezed, akkor nem kell hogy kellemetlen legyen. Ellenőrizd gyakrabban, de ha mégsem válik be, akkor csak egy kicsit fürdesz benne utána kiveszed. (egyébként úszás közben nem történhet "tragédia", nem fog kiesni vagy kiázni belőle a vér).
2013. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!