Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyünk az osztállyal...

Holnap megyünk az osztállyal strandra és nekem megjött meg még az egyik osztálytársamnak tamponnal bemehetünk a vízbe?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum egy órára!!! Ha kijössz a vízből, töröld meg a puncidat és ha újra vízbe akarsz menni, új tampont tegyél be.
2012. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?? Gondolom még 10 en évesek... belehet menni, semmi bajotok nem lesz, de csak a megfelelő méretű tamponnal!!De az is kérdéses h hanyadik napon vagytok...Ha most jöttmeg hááát.... én már jártam úgy hogy meg volt és mentem fürcsizni de még egyszer nem fogok igy menni...az első napokban voltam és mikor kijöttem a vizből rózsaszín viz folyt ki belőlem persze nem feltűnően mint amikor a viz folyik le rólad miután kijössz a medencéből...én azóta nem megyek ha meg van az első pá napban...ha a vége felé vagyunk akkor már nem lehet ilyen baj...döntsd el...
2012. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyetek óvatosak, nehogy baj legyen belőle, mert nagyon kellemetlen helyzetbe tudtok kerülni.
2012. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok ki a fürdőzést, mert könnyen fertőzés lehet a vége.
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.15 éves vagyok
2012. jún. 8. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!