Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D hüvelykúp folyásra?

Klion-D hüvelykúp folyásra?

Figyelt kérdés
Az orvos Klion-D hüvelykúpot írt fel erős folyásra. Nekem ezen kívűl más problémám nincs. Semmi viszketés, se semmi más. Akkor el fogja mulasztani a kúp a folyásom, vagy ez teljesen normális, hogy folyásom van? Mert sokan itt a neten azt írják, hogy mindenkinek van kis folyása, ami lehet akár fehér színű is. Nem tudom mit csináljak, mert nem érzem, hogy nagyobb gondom is lenne. Köszönöm előre a válaszokat!

2013. jún. 16. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A sima fehér folyással semmit nem kell csinálni. Mindenkinek van, természetes jelenség. Ha nem viszket, nem büdös, nem színes, akkor semmi teendőd nincs. Az pedig, hogy kinek, milyen erős, elég sok mindentől függ. Egyrészt genetika, másrészt életmód kérdése.

Hány éves vagy egyébként? Mert én anno 13-14 évesen szóltam otthon először, hogy van ilyen, anyám elvitt nőgyógyászhoz, megállapították, hogy semmi bajom. Viszont a kutya nem magyarázta el nekem, hogy ez természetes dolog, és nem bennem van a hiba. Az még hagyján, hogy anyám nem mondta el, de még a doki se mondott semmit. Sokáig szégyellősen eldugtam a bugyijaimat pl ha szexeltem. Aztán jó 20-22 éves korom körül tudtam csak meg, hogy ez másnak is van, és nincs benne semmi szégyellnivaló.

2013. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és mikor elmentem hozzá azt mondta, hogy ronda folyásom van. Ezen kívül tényleg semmi más bajom nincs. Régebben voltam egy orvosnál, ő azt mondta ez természetes. Csak gondolkozom , hogy elhasználjam-e a kúpot, mert feleslegesen nem akarom :)
2013. jún. 16. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki a hüvelykúpot írta, vett kenetet?
2013. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen vettek kenetet, azt mondták visszaszólnak, ha esetleg kóros elváltozást találnak. De semmi!
2013. jún. 16. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hülye volt az orvos, hogy normális fehérfolyásra hüvelykúpot írt.
2013. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom akkor mit tegyek :( nem érzem azt , hogy bármi bajom lenne!

Nagy bajt okozok azzal, ha mégis elhasználom?

2013. jún. 16. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

11 éves korom óta erős folyásom van. Sosem változott meg a színe/szaga, a ciklus függvényében változik viszont az erőssége. Mindig olyan - bocsi a hasonlatért - nátha-állagú.

A folyás teljesen természetes, amennyiben nem észlelsz hirtelen változást, nem lesz sárga, vagy zöldes/túrós/büdös/ nem viszkedsz. Ez egy öntisztuló mechanizmus, ami sokaknak, köztük nekem is, elég kellemetlen. Mást nem tudsz tenni, mint használod a tisztasági betétet, amit erre találtak ki! Én a helyedben azért elhasználnám a kúpot, ha már megvettem, ártani csak nem árt. :)

2013. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor elhasználom, remélem, ha már erős folyásom van segít is rajta!:D
2013. jún. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!