Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp használat befejeztév...

Hüvelykúp használat befejeztével mikortól lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Hüvelygyulladást diagnosztizáltak nálam 2 hete. Írtak fel Dalacin hüvelykrémet, Klion hüvelykúppal kiegészítve. Ez egy 10 napos kúra volt, 3 napja fejeztem be. Orvoshoz sajnos nem tudok a héten elmenni kontrolltra, majd csak a jövőhéten, a párom azonban hétvégén érkezik hozzám.

Óvszer használatával szeretkezhetünk már, vagy várjam meg a kontroll eredményét?



válaszokat előre is köszönöm :)


2013. máj. 22. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hog már nincsenek panaszaid..sztem hétvégén már jó lehet gumival.
2013. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. máj. 22. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet már, csak óvatosan, nehogy felsértse a most amúgy is érzékeny hámréteget. mert akkor ugyanúgy visszajön minden baj. Amit tehetsz: holnapig beszerzel probiotikus kúpot (bár az nem annyira jó, ha az orvos visszahívott kontrollra) vagy frezyderm intim segítséget és minden szex után (előtte is lehet).
2013. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért hívott vissza kontrollra, mert még soha nem volt ilyesmi problémám, és kíváncsi rá hogy egyáltalán hatott-e a két antibiotikum, ugyanis egy kevés folyáson kívül az ég világon semmi panaszom nem volt, először azt hittem hogy normális vagy valami enyhe gomba, de utólag kiderült hogy semmi köze nem volt hozzá. a gyulladást csak akkor diagnosztizálta, mikor elmentem rákszűrésre, amit persze emiatt meg sem tudott csinálni :/ le is cseszett, hogy nem mentem el korábban, de nem értette meg hogy az ég világon semmi tünetem nem volt. fura :/
2013. máj. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!