Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért akarnak ennyire lefogyni...

Miért akarnak ennyire lefogyni fiatal lányok? Mert a phoroshoppal készült plakátokon minden modell csont és bőr?!

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 16. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért tiltanám be a modellkedést egészen addig, amíg normális testalkatú lányok nem lehetnek modellek!
2013. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem több válaszom is van.


1. le akarnak fogyni, mert igen nagy részük elhízásra jelölt süldőmalac. mert malactápon nevelik őket, természetesen. ezen jó, hogy változtatni akarnak.


2. ami kevésbé jó, az az hogy gyakran betegesen sovány végeredményt tűznek ki célul, na itt a média rossz hatása és a

3. testképzavar betegségek játszanak szerepet.


Tehát lehet egészséges, jó törekvés is és eltúlzott, beteges is.

2013. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én se értem de ez borzasztó! mondjuk én is fogyózok és énis a csufolódás miatt ..
2013. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki Barbie babának akar látszani, pedig akinek az összes őse molett volt, az soha nem lesz piszkafa. Illetve egy esetben biztosan: ha addig koplal, amíg anorexiás nem lesz. Én nem is erőltetem: olyan vagyok, amilyen, nem kövér, de nem is csont és bőr. Egyébként a fiúknak sem jönnek be a csontsovány csajok.
2013. jún. 17. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Utálom a tévhiteket.


Senkinek sem voltak molettek az ősei: ha megvizsgáljuk a ma élő természeti népeket (akik megőrizték őseink életformáját) mindig alacsony BMI-kkel találkozunk. Ez a tudomány.


A barbie alak 'király'. egy jó késsel át lehet úgy szabni az izomzatot és a csontokat, hogy hasonlóan nézzen ki egy nő. beteges trend. Valóban nem ez tetszik a férfiaknak, de hát ez nem számít.

2013. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Elég egyszerű az indok, ahogyan azt előttem is írták, testképzavar alakul ki a fiatalokban. Egyszerű pszichológia az egész: Én is ilyen vonzó akarok lenni, mert ez a lány szép és vonzó ésatöbbi. Azt persze már nem látják, mert ugye nincs meg az a fajta felelősségérzés bennük, hogy az egészségüket, ne adj Isten az életüket teszik kockára. De erről nem ők tehetnek, a világ van körülöttük eltorzulva, véleményem szerint. Ennek a rajongásnak enyhébb formája, amikor az általuk idealizált "sztár" frizuráját, körmét, ruháját stb. másolják. Elég aggasztó irányba haladnak a dolgok, mert pont hogy a fiatalokat lehet e legjobban ilyen helyzetbe belerángatni, lévén hogy nagyon befolyásolhatóak, mert épphogy keresik a saját egyéniségüket.


Viszont, és eszemben nincs vádolni senkit, de hol vannak a szülők? Ahogy azt írtam, eszem ágában nincs a szülőket vádolni, de szerintem észre kellett volna venniük, hogy valami baj van, és egy egészséges szülő-gyermek kapcsolatban meg lehetett volna oldani a dolgot.

2013. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kedves Kérdező, igazad van, nekem sem jönnek be a csontsovány csajok! Fiú vagyok én is.
2013. jún. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én azért akartam, hogy megfeleljek valakinek, mert nagyon szerettem és tetszeni akartam neki, és csesztetett is kicsit pedig akkor még 160 cm/ 50 kg voltam ami szerintem nem sok. Aztán anorexiás lettem. Most visszahíztam és megint zavar hogy tudom hogy úgy jobban tetszettem neki, és az is hogy tényleg kb. minden fiatal lány fogyózik és körülöttem is azt látom hogy mindenki egyre vékonyabb lesz, és én se akarok ilyen lenni mellettük...:S

16/L

2013. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végső soron a szülők felelőssége a gyerek táplálkozása. Ha megkövetelnek a gyerektől legalább 1, jobb esetben 2 kiadós étkezést, akkor már nem lesz beteg, kórosan sovány. Úgy egyébként. Nem annyira bonyolult, kislányom vacsorára 3000 kcal disznó baconba tekerve. Egészségedre.
2013. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!