Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm nem tudja felhelyezni...

Barátnőm nem tudja felhelyezni a tampont, hogy magyarázzam el neki hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
Egèsz hèten nàla leszek,strandoltunk volna minden nap,viszont neki hnap fog megjönni..Eddig sose sikerült feltenni neki,pedig próbàlkozott.Én már régóta tampont használok,de nem tudom neki elmagyarázni h merre,hogyan tolja.Szóval értitek...Valaki segítene? 15/L

2013. jún. 17. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Mutassál neki egy anatómia atlaszt. Nem árt ha rájön melyik luka hol van, ennyi idősen. Később még hasznát veszi a tudásnak.

Ez nem atomfizika, keresse meg a helyét, ne legyen már análfabéka.

2013. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. minél kisebb méretet válasszon.

2. kényelmes helyzet (a kezdőknek javasolt a guggolás)

3. legyen nagyon óvatos, és ferdén, felfelé tolja, amíg csak tudja

4. vegyetek appliátoros tampont (tampax) azt egyszerűbb használni

2013. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Ööö nem pont ezért van minden tamponhoz kis cetli, ami képekkel együtt elmagyarázza?

Én ilyet még nem is hallottam, hogy valaki ez alapján ne tudná "megtanulni" felhelyezni, hiszen olyan pontosan le van írva, hogy annál pontosabban senki nem tudja elmagyarázni.

2013. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A baratnom nem hulye,nem tudom miert kell lehulyezni mikor nem is ismered.Egy,ketto meg hogy a tampon felhelyezesenek mi koze van az analfabetizmushoz?Ha meg csak bunko,paraszt modon tudsz valaszolni akkor inkabb ne irj semmit.Koszi!

Masodik,koszi a valaszt!

2013. jún. 17. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon rágörcsöl.Eleinte nekem sem sikerült.Ícsak mert én is annyira akartam. :) A legkissebb minivel próbálkozzon, nekem mai napig a legjobb ha felteszem az egyik lábam vhová kád széle, szék akarámi és úgy. Te meg biztasd hogy biztos menni fog.
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz akkor az lehet az oka. Addig én sme tudtam. Sokaknak megy de sokaknak nem. Nekem volt 2 barátnőm aki szintén nem tudta addig feltenni a többiek igen. Ez angyone gyén függő. Próbálkozni lehet de eröltetni nem szabad. Én bármit csináltam, fájt feszitett....
2013. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem azt mondtam, hogy hülye, hanem azt, hogy análfabéka, mert ott van a tampon dobozában a tájékoztató ami részletesen leírja, hogyan kell felrakni. Ezen felül szerinted mit lehet még elmondani?

De biztos izgibb itt kérdezgetni vadidegenektől, hogy juj én már tampont használok de nem tudom elmondani hogyan... mint elolvasni a tájékoztatót, vagy a közelben lévő felnőtt ismerős nőktől segítséget kérni. Mert ehhez már kicsit komolyabban kéne viselkedni, de az nem megy, névvel már szégyelljük, hogy menstruálunk és nem megy a tamponfelhelyezés.

Nem tudom mi lenne veletek internet nélkül.

2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso,ha zavar hogy itt kerdeztem meg akkor miert irogatsz meg mindig ide?Nem lenne egyszerubb szo nelkul hagyni hogy olyan kerdest irjak ki amilyet akarok?:D Mellesleg ez az kerdesem,had irjak mar ki azt a sajat kerdesembe amit akarok!!
2013. jún. 17. 16:35
 9/9 anonim válasza:
Próbálja meg hogy nézi közben tükörrel,nekem igy sikerült
2014. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!