Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog már beállni a...

Mikor fog már beállni a menstruációs ciklusom?

Figyelt kérdés

2010 01. jött meg először, és még a mai napig teljesen kiszámíthatatlan. volt hogy 28 napra jött meg, és olyan is hogy 38. Egyszer 4 hónapig nem volt semmi. Persze tudom hogy kell egy kis idő amíg beáll de már jó lenne ha nem csak a jelekből találnám ki.


Általában onnan veszem észre hogy aznap nem eszek, vagy csak nagyon keveset, vagy pedig kényszeresen rám jön a takarítás...


Nektek is vannak ilyen jelek? Milyenek?


2013. jún. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez normális.16-17 éves korodra kell beállnia.

Nekem előtte 5-7 napig fáj a mellem,erősebb a fehérfolyásom,és közvetlenül,mielőtt megjön nagyon fáj a hasam(aztán elmúlik).

2013. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek sosem áll be.

Nekem egy héttel előtte elkezd görcsölni, ami az első-második napon teljesedik ki, mikoris fetrengek a fájdalomtól. Felszedek egy kis súlyt is, amit az első két nap elvesztek, mert nem tudok enni. Az előtte levő egy hétben szétrobban mind a fejem, mind a melleim.

Nekem sem teljesen pontos, 26-30 nap között változik, de a leggyakoribb a 28-9 nap.

(6 éve menstruálok)

2013. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 éves korodig szinte minden előfordulhat.
2013. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem a legelején szinte mindig pontosan,28 nap elteltével jött meg,de ez kb tartott fél évig,azóta nekem is van,hogy 25 nap után meg is jön,de volt hogy 40 napnál is tovább vártam.

különösebben nem zavar,hogy ilyen pontatlan de azért kellemetlen tud lenni,amikor ülsz a sulipadban és váratlanul megjön..

2013. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Engem sem zavar különösebben a kiszámíthatatlanság, csak így nyáron, mert eltervezek egy nyaralást, vagy tábor időpontot beszélek meg, és ha akkor van meg az iszonyt kellemetlen. Az utóbbi 2 nyáron a Velencei tónál, gólyatáborban, lovastáborban és szegeden is megvolt... Mindig amikor nyaraltunk...
2013. jún. 18. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak.. Pont nyaraláskor.. Az elég szemé dolog, ismerős helyzet.. Életemben először voltam Olaszországba, ráadásul tengerpart mellett volt a szálloda. És nekem se állt be a mai napig.. Csak előtte 1-2 nappal már görcsöl egy kicsit a hasam, és előtte kb 1 héttel fájnak a melleim.. Csak ebből tudom meg nagyjból
2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szemét dolog*
2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!