Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára mit ajánlotok?

Hüvelygombára mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam strandon, és ma éreztem, hogy viszketek lent - 1 év szünet után újra meglátogatott a hüvelygomba. Nektek mi tűntette el gyorsan? HELP!

2013. jún. 18. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvost!
2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már kétszer voltam orvosnál gombával, és végül sosem segítettek igazán.. ezért szeretnék személyes tapasztalatot hallani!
2013. jún. 18. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

S vajon a mások által szerzett személyes tapasztalattól te meggyógyulsz? :)

Keress egy olyan nőgyógyászt, aki hajlandó téged kihúzni a nemi nyavalyáidból!



Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem eme két gyógyszer volt hatásos:

-Canesten Kombi

-Gynazol krém (receptköteles)

2013. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Canesten combi nekem bevált!
2013. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Canesten - sose vált be, nekem a pevaryl g működik, az is vény nélküli.


Nem akarlak bántani, de ha egy hete voltál strandon és ma kezdtél el viszketni, akkor az is lehet, ha nincs más tüneted, hogy hormonális változás megy a testedben és ennek eredménye a viszketés - ha enyhe, ha csak néha érzed és ha nincs folyásod vagy más egyéb kellemetlen tüneted. Egy pici viszketésre még ne kezdj el egyből canestent, főleg ne pánikolni.

2013. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

mikor ilyen problémám volt, az orvos azt javasolta, hogy gyanú esetén aludjak natúr élőflórás joghurtba mártott tamponnal és az segít... ismétlem ez csak az elején segíthet, ha pedig nem múlik el akkor mindenképp orvos!

2013. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Canesten combi nekem is teljesen jó volt.

A yoghurtos tampon is működhet, de azért az inkább megelőzésre való orvosok szerint is.

2013. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!