Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is éreztetek már ilyet csajok?

Ti is éreztetek már ilyet csajok?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Kb.2-3 hónapja azt érzem h folyamatosan pisilnem kell és égő érzést érzek pisilés után szex UTÁN is.

Egy hete fel is fáztam! elmentem dokihoz adott summetrolint 2++ genny volt a vizeletemben vagy mi..de a felfázás tünetei elmúltak,de ez az égő érzés nem! ma visszamentem,de minden rendben volt a vizeletemmel. Akkor mitől lehet ez?



2013. jún. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A kórokozó,ami a hólyaghurutot okozta fertőzheti a nemi szerveket is(külső,belső). Ráadásul a Sumetrolimtól,felborulhat a hüvelyflórád,ami ronthat a dolgon. Menj el nőgyógyászhoz!
2013. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

voltam már ott is! de ez a felfázás előtt kezdődött!

A nőgyógyász küldött el a háziorvosomhoz.

2013. jún. 19. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kismedencei,nemi szervi fertőzések gyakran "szállna" fel a hólyagba,vesékre és fordítva. Ha ilyen komplex a probléma legjobb együtt kezelni a két területet.

A nőgyógyász csinált kenetvizsgálatot? Kaptál tőle valamilyen kezelést?

2013. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hüvelykúpot..
2013. jún. 19. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza, és meséld el neki a hólyaghurutodat és a Sumetrolimot is. Végér kell járni,nehogy valami komolyabb fertőzés legyen a vége.
2013. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!