Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, minden google-keresget...

Csajok, minden google-keresgetes nelkul, csak szemelyes tapasztalatok alapjan, mit ereztetek beagyazodas alatt? Mi tette biztossa bennetek, h ott a pocaklako?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, 2. hónapja maradt ki a vérzésem, amikor tesztet vettem, pozitív lett.
2012. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem beágyazódáskor semmit.
2012. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszi csajok!
2012. okt. 31. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit. A teszt adta tudtomra, hogy babám lesz, és abbol is kettöt kelltt elhasználnom, mert az elsö iszonyat halvány volt. Igaz a második is. De két haloványat betudtam egy érvényesnek.
2012. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt tünetem. Teszt adta ki az eredményt.
2012. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abszolút semmit sem éreztem, csak az tűnt fel, hogy késik egy hete, ezért tesztet csináltam.
2012. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem éreztem, nem volt barnázásom sem, amikor tesztet csináltam akkor tudtam meg hogy van pocaklakóm :)
2012. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem, de eddig nem sokan hiszik el. :D Először is, kb. a fogantatás után egy héttel már a méhem szurkált és fájdogált, nem olyan volt, mint amikor meg akar jönni. Inkább úgy fogalmaznám meg, mintha beleszúrtak volna egy kést a méhembe...durva megfogalmazás, de úgy egy ponton szurkált és bizsergett. Én szintén ebben az időben kezdett el duzzadni, keményedni a mellem. Ez sem mensis érzés volt. Szóval nekem inkább egyértelműen a "gyanús jelek" közé sorolandók voltak ezek. :) 26. napon már elsőre pozitívat teszteltem. Igaz halovány volt, de látszódott. 28-30 napokra szökött megjönni. Szóval jól éreztem, amit éreztem. Bár őszintén megmondom, nem voltam 100%-osan biztos magamban, mert előtte már azért többször behaluztam hasonló jeleket :) de így utólag azt mondom, hogy egyértelműen máshogy éreztem magam, mint eddig bármikor.
2012. nov. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél "csak" megéreztem, hogy pozitív lesz a teszt :)

Másodiknál viszont abszolút voltak "jelek" kb a menszeszem után 18 nappal két napig enyhe barnázás nagyon erős egy pontba nyilalló fájdalom meg olyan furcsán éreztem magam. 28 napos ciklusom volt mindig, de a 26. napon már erős pozitívat teszteltem és nem reggel :)

2012. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most érzem ugyanazokat, amiket az utolsó előtti írt. második baba lenne, 10-én nem várom, drukkoljatok
2012. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!