Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, és...

13 éves lány vagyok, és nagyon kicsinek találom a mellem, hogyan lehetne ezen segíteni? Normális válaszokat kérek! Köszönöm

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vársz. Teljesen normális, van akinek eleve kicsi, de egyébként is 15-17 éves korodban fognak majd nagy lendületet venni!:)
2013. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és kicsik a melleim.:(

Szóval te még mindig jobban indulsz nálam, mert te még fejlődésben vagy, neked még nőhet, de nekem már nem fog.

És egyébként genetika, hogy kinek mekkora melle lesz. És lehet hogy meg fog az elkövetkezendő évek múlva nőni a melled, de az is lehet, hogy kis mellű leszel. És az ellen meg sebészi beavatkozást leszámítva nem igen tudsz tenni.

2013. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az egyáltalán nem biztos hogy sokat fognak még nőni..... Semmit nem tudsz tenni az ügy érdekében, ez genetikai dolog. Az esetleg lehet támpont hogy anyukádnak nagy van-e vagy milyen volt szülés elött, de ez sem törvényszerű. Sok nőnek van kicsi melle de nyugi a pasik nagy réssze még jobban is szereti mint a túl anygot. Inkább elgyen kiscsi formás mint közepes vagy nagy de csúnya formájú. Nekem közepes méretű de sajna sosem volt szép formájú elég látványos a méretkülönbség is meztelenül meg nem szép, mégsem volt soha egy partneremnek sem gondja vele. De az tuti nem a mellemért szerettek de elfogadtak igy. Sőt a férjem azért még szereti is ilyennek amilyen:))))
2013. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éves korom óta már nem nagyon nőtt semmit. De mondjuk az enyém közepes és elég szép formájú. Viszont kamaszként én is kicsinek gondoltam, és csak később jöttem rá, hogy teljesen normális. Lehet, hogy te is csak magadnak látod úgy :)

19/L

2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves korom óta ugyanolyan. Ha a plasztikán kívül lehetne bármit is tenni, nem lennének kismellű nők. Még nőni fognak, ebben reménykedhetsz. Meg elfogadod őket, az mindig könnyebb.
2013. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kicsinek találtam 14 évesen, aztán nagyobb lettem és az első barátom nagyon imádta, hogy nem dinnyék vannak a testemen. Azóta engem se zavart, antibébit szedtem és alatta sokkal nagyobb lett, abbahagytam, lefogytam tíz kilót és most 29 évesen megint akkora, mint 14 évesen volt. Ha a barátod szeretni fogja, hidd el neked se fog olyan érzésed lenni, hogy kicsi. A fiúk meg nem a mellméreted miatt fognak szeretni, vagy ha igen az régen rossz. Egyébként szuper 70A méretű melltartókat vettem éppen ma a tezenisben, mert hiába vártam, nem nőttem vissza a fogyás előtti melltartóimba.
2013. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akar minden tízes éveinek elején járó lány már felnőtt méretű melleket. Kb. 20-21 éves korig nőhet a melled, és nem attól leszel értékes, hogy nagy melled van.
2013. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok és nekem is kicsi.Nyugi, szerintem még fog nőni.Sok kis mellű van a családodban?
2013. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!