Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17éves lány vagyok 158cm kb...

17éves lány vagyok 158cm kb 48kg és 75A a mellbőségem az utóbbi időben ellustultam és rám jött 2-3kg szeretném leadni hogy a mellem ami így is elég kicsinek számít megmaradjon valahogy ezt meg lehet oldani vagy mellel együtt tudok csak fogyni? :S

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 23:01
 1/9 anonim válasza:
A fogyást nem lehet nagyon irányítani... nem feltétlen onnan fogsz fogyni, ahová dolgozol... Viszont 17 éves vagy, bőven fog még nőni a melled. Én most leszek 23 és nekem még mindig növöget (nekem is kicsi-volt).
2012. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos genetika.
2012. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
158 centivel és 48 kilóval tökéletes alakod van. :) Egy grammot sem kell fogynod.
2012. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kenyér, tej elhagyása. Hús, zöldség előpakolása az asztalra.

Lehet még enni számos olajos magvakat, gyümölcsfélét..


Fogyás nem irányított, az alkatodnak megfelelően adsz le zsírt- onnan, ahonnan genetikailag kódolt. Persze a genetikai kódunk mint egy csúszka változik, ezt meg lehet próbálni kihasználni.

Taichi edzésen nálunk értek el így eredményt, de ez nálam már túlmutat az alkalmazott dolgokon.. viszont 1000 más kamu dolog van, ami egészen biztos, hogy nem működik így hát, ennek lehet adni egy esélyt vagy semminek :)

2012. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mell 2/3-a zsírszövet. Fogyáskor onnan is lejön.
2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Martin55 válasza:
fogadd el magad úgy ahogy vagy:) nincs veled se a melled semmi baj !
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] egy kép rólam és köszönöm a válaszokat :))
2012. szept. 22. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
A lustálkodást add fel, de eszedbe ne jusson ebből fogyózni! Komolyan mondom, és nem elsősorban a melled miatt.
2012. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Nagyon szép vagy! :) Tényleg ne akarj egy grammot sem fogyni, mert így is sovány vagy!
2012. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!