Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane fogamzasgatlot szedttem,...

Diane fogamzasgatlot szedttem, de abba hagytam! 45 napja nem jott meg! Gyogyszer abb ahagyasa miatt?

Figyelt kérdés
Kb 3honapja hagytam abba a gyogyszert,meg masodjara mejott,igaz az is kesett kb 10 napot de ez az utobbi sokat kesik!Voltam orvosnal nem vagyok terhes,azt mondta ha ebbe a honapba nem jon meg,mennyek hozza vissza!Valaki volt mar igy??
2013. jún. 20. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Akik fogamzásgátlót szednek és abbahagyják, azoknál előfordul ilyen, hogy nem jön meg. Akár huzamosabb ideig is.

Ilyenkor valóban az lehet tenni, hogy elmegy az ember orvoshoz és ott megoldják az ilyen gondot.

A fogamzásgátló ugyanis hatással van ugye a peteérésre, azt hivatott meggátolni, illetve egyéb más hatásai vannak és mikor nincs a gyógyszer, akkor a szervezetnek úgymond újra kell indulnia és ez nem mindenkinél sikerül.

2013. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú ez a sok !-jel..(bocs, de aki elolvasa olyan érzése van, mintha a hadseregben volna..)

Igen én is így jártam igaz más fog. gátlót szedtem. Voltam én is dokinál mondták, hogy ez normális várjak még, aztán 4 hónap után sem történt semmi, visszamentem és kiderült, hogy PCOS-os vagyok.

2013. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!