Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan elkezdett fájni...

Iszonyatosan elkezdett fájni alul szex közben, és legalább fél óráig tartott. Mi lehetett? Endometriózis?

Figyelt kérdés

Tegnap már az elejétől fájt egy kicsit a szex (nem is voltam annyira nedves, mint szoktam lenni), és ilyen furcsa "dörzsölődő" hangot hallottam. Aztán elkezdtük volna hátulról, és hirtelen eszméletlen fájdalom jött, a hüvelyemtől az alhasamig, belül. Csak összegörnyedve feküdtem és nyögtem, aztán összeszedtem magam és kimentem wc-re, aztán lassan jobb lett. Azért írom le ezt is, mert a vége felé már még magasabbra terjedt a fájdalom, és az emésztésem nem igazán volt jó aznap, de nem mentem wc-re, mert nálam volt a barátom:$.

Ma is megpróbáltuk a szexet, és működött, de egy picit érzékenyebb voltam, és még most is érzek apró nyilallásokat, de szinte semmi.

Valakivel volt már hasonló?

Emésztés vagy nőgyógyászati probléma?



2013. jún. 21. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
az endometriózisos fájdalom nem ilyen. nem igy jön nem eddig tart, nem igy jelentkezik. Ez inkább valami gyulladás, fertőzés lehet. Szeirntem mindneképp nőgyógyászati.Pl hüvely gyulladás, méhszájseb, bármilyen fertőzés,
2013. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem volt hasonló, szerintem nőgyógyászati alapú, és begörcsöl valami ilyenkor. Legalábbis nálam. Akkor utánaolvastam, sok nővel megtörténik életében egy-kétszer, ez még nem probléma, csak ha nem múlik el a fájdalom vagy rendszeresen, huzamosabb ideig előjön. Akkor viszont irány az orvos.
2013. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huh, köszi a válaszokat!

Azért gondoltam az endometriózisra, mert szinte csak ezt találtam magyarázatnak, ami szóba jöhetett a fájdalmas együttlétre.

2013. jún. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!