Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus második felében...

Ha a ciklus második felében fájdalmas egy kicsit a szex az endometriozis?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
senki nem ir nekem fontos lenne!:((((
2009. febr. 13. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt endometriózisom, de én nem figyeltem ilyen jellegű törvényszerűséget...
2009. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nagyon szivesen segitenék, de sajna nem tudom mi az az endometriozis....
2009. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ugy érzem szex közben mintha elérné méhszájamat és fáj ,de ilyenkor nem szabadna én ugy tudom mert fent van a méhszáj ovuláciokor!!!ÍÍÍÍÍÍÍ:(
2009. febr. 13. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát nem tudom, hogy a méhszáj mikor hol van, de ha napközben érzel furcsa fájdalmat az alhasadban, akkor mindenképpen menj orvoshoz. Mikor nekem endometriózisom volt, akkor a nap minden percében éreztem egy enyhe fájdalmat. nem elviselhetetlent, de folyamatosan ott volt.
2009. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem érzem csak szex közben !:((
2009. febr. 13. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat, menj el orvoshoz. Lehet hogy semmi az egész, de jobb, mint görcsölni emiatt.
2009. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké köszike :)))
2009. febr. 13. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:

SZIA!

Nekem ciklus kozepen olya szokott lenni ha egyutt vagyunk hogy majd szet szakadok belurol. Aztan nem olyan regen voltam nodokinal es O csinlat Uh mondta hogy pete eresem lesz masnap. Azap egyitt voltunk es azt ereztem amikt ilyenkor szoktam. Megnyugodtam hogy miert es neha olyan kesszurkalo hasfajasaom van az pedig a peteeresem :)

Szoval szerintemne izgulj de menj el orvoshoz ne hogy vmi mas legyen!

2009. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt endometriózisom. És soha nem fájt a szeretkezés. Igaza van a válaszolónak lehet a peteérést érzed. Na akkor nekem is fáj. Egyébként érdekes nekem a műtét előtt nem a méhem fájt(bár a betegség neve erre utal, de nem ez a fő gond, hanem hogy a méhnyálkahártya máshol is megjelenik a szervezetedben és ott is ugyanúgy működik mint a helyén. pl. belek között és mensikor vérezni fog stb.) Szóval mikor engem műtöttek nekem pl. a vesém fájt de elviselhetetlenül. Azt hittem vesegörcs, de a pisivel nem volt gondom. Aztán jött a felismerés hogy a nyálkahártyám visszanyomta a mensist vért a petefészkembe és az ott szépen cisztává telt fel. És a petefészkem fájása sugárzott ki.

Ne izgulj. Én is ideges vagyok azóta ha fáj valamim mert félek kiújult, de nem. A szeretkezés közti fájdalom meg annyi mindentől lehet. Nem vagy elég nedves, kicsit jobban elkapott a hév és "durvább", bár ez neked nem tűnik fel csak ott bennt, peteérés közeleg, stb.


Szorítok ha babát szeretnél.

2009. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!