Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb masfel hete voltam ferfival...

Kb masfel hete voltam ferfival eloszor, azota ossze- vissza verezgetek. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Az egyuttlet utan egy nappal erosen vereztem, utana abbamaradt, most megint jelentkezett gyenge verzes. Nem kellene meg menstrualjak, csak kb egy het mulva. Orvoshoz kellene menjek?
2013. jún. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana. Aki él nemi életet, annak javasolják, hogy járjon rendszeresen nőgyógyászhoz.
2013. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el nőgyógyászhoz, nem kellene már vérezned.
2013. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nemi élet megkezdésekor amúgy is ajánlott.
2013. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat, hogy elek nemi eletet, az tulzas. Az "uriember" az eset utan elhagyott, de ez a kerdes szempontjabol lenyegtelen. Ha nem lesz javulas par napon belul, orvoshoz megyek... :/
2013. jún. 22. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a nemi élet megkezdésekor, hanem utána kb 1 évvel ajánlott elmenni egy ellenőrzésre!
2013. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb lett?
2015. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, igen, hisz ezt majd' ket evvel ezelott irtam ki :)
2015. márc. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!