Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és szeretném a...

Melinda- kérdése:

13 éves vagyok és szeretném a tampont, mit tegyek? ( több lent)

Figyelt kérdés
jövőhéten megyünk a balatonra. két hónapja már izgatottan vártam azt a hetet..viszont most valamiért sehogy sem akar megjönni. még két napja van hogy pont jó legyen amikor megjön. ( 28-án megyünk)van itthon némi tampon ( senki sem használja) szerintetek kipróbáljam úgy feldugni hogy nincs meg a mensim? vagy szerintetek maradjak a betétnél ennyi idősen és nézzem a partól amint a többiek szórakoznak? :(
2013. jún. 22. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem szabad felhelyezni, hogy nem jött még meg. Majd ha megjött akkor nyugodtan próbáld meg.
2013. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés :D mert én igazából csak a strandolásnál szeretném használni a turázásnál és az alvásnál betétet használnék. szerinted így jó?
2013. jún. 22. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne próbáld ki mert felsérted a hüvelyedet! Amúgy ha akkor jön meg szerintem használhatsz csak figyelj rá, hogy amikor kijössz a vízből 20 percnél tovább ne maradjon benned és a zsinór meg ne lógjon bele a vízbe.13/L

2013. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és meddig dugjam fel?
2013. jún. 22. 20:11
 5/9 anonim válasza:

amíg nem jön meg semmiképp se használd, mert a kiszedése elég kellemetlen lenne. győződj meg róla, hogy mini tampon van otthon, ha nem akkor szerezz be azt.

amúgy én is ennyi idősen kezdtem el használni, és én is pont ebből az okból kifolyólag:)

19/L

2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azt majd érezni fogod, hogy meddig
2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmikepp ne probald meg mert nem fogod birni kihuzni utana. majd ha megjott, vegyel kizarolag mini tampont, en az OB-t javaslom, az eleg kicsi. aztan a hasznalati utasitas azt irja hogy lehet fekve is probalni de szerintem az nehezebb.

allo helyzetben egyik labad tedd fel a wc-re vagy szekre es addig kell felhelyezni amig csak birod. mutatoujjal sajnos vegig be kell nyulni :D

27/N

2013. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy vannak ilyen applikatoros tamponok mint a playtex (tampaxot nem ajanlom), annal csak az applikatort kell felig felhelyezni es a kinnmaradt vegevel feltolni a tampont es akkor a helyere kerul. ez annyival jobb hogy neked nem kell magadba nyulnod, tisztabb is. en is playtexet hasznalok
2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en is most kezdtem el tampont..tavaly mar probaltam sehogy sem sikerult feltenni mer tok raparaztam..ha megjott akkor probald meg felnyomni nem olyan nagy cuccc csak jo melyre..es kicsit ferden felfele ne egyenesen.:) a kivevese sem nehez csak addig ne huzd ki mig nincs tele mer picit faj :(
2013. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!