Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomókat találtam a mellemben....

Csomókat találtam a mellemben. Nem egyet többet és fáj is. Cseppeket kaptam. Mastodynon. Talán először vizsgálatokat kelet volna kérni, meg győzöd ni arról hogy nincs semmi gond, én így gondolom. Jól gondolom? Vagy nem? Szilvia.

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el mammográfiára, ez nem játék. Pont ma olvastam, hogy a harmadik H1N1-es éldozatnál 2 vagy 3 doki is "elnézte" a mellrákot, pedig időben felismerve jó eséllyel gyógyítható. Ettől függetlenül lehet, hogy csak sima tejmirigyek, de jobb az óvatosság. Minden jót kívánok!
2009. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj másik dokihoz. én már túlvagyok egy ilyenen, és tudom, mit élsz át. nem vagyok a magánrendelés híve, de de inkább elmentem.
2009. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mammográfiára de hamar. Ha netalántán baj van, derüljön ki minél hamarabb. Volt két kolléganőm, mindkettő ilyen problémával, az egyik időben volt, él és virul, a másik sajnos nem. Ez nem játék!
2009. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!