Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már két hete késik a menstruác...

Már két hete késik a menstruációm mit csináljak? Orvos? 17/L?

Figyelt kérdés

Már 4 éve rendszeres a ciklusom, soha nem késett egy napot sem.

Szexuális életet élek, de mindig védekezünk és már csináltam tesztet ami negatív lett.

viszont 3 hónap alatt egészséges életmóddal (semmi cukros xar, soksok zöldség,gyümölcs,sovány húsok..stb.) fogytam 14 kilót. Sokkal jobban érzem magamat a bőrömben, bár még mindig van rajtam mit fogni de elértem az álomsúlyomat most 175cm/60kg.

lehetséges hogy a fogyás miatt késik? ilyenkor mi a teendő?



2013. jún. 23. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan pasi vagyok ,de azt nyilván tudja az ember, hogy sok minden közrejátszik a ciklusban.


Itt most ez lehet a fogyásod valami betegség esetleg és/vagy az időjárási frontok mostanában elég hektikus változása is...

2013. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyás.. megzavarja a hormonjaid. Nekem 16kg után késett, mondjuk csak 5 napot. De azért ha a következő se jön meg, menj orvoshoz.
2013. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi most néztem,és nem adtam rendesen választ. Amit tehetsz, az az hogy már abba hagyod a fogyókúrát, ideális a súlyod a magasságodhoz. Ez csak egy alkalmi hormonzavar, de ha többször előfordul orvos ugyebár, ahogy irtam már.
2013. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, már abba hagytam a fogyókúrát.. ma megyünk háziorvoshoz

de így most várjak hogy újra megjöjjön?

2013. jún. 25. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt te döntöd el, én nagyon ijedős vagyok ilyen téren, de a helyedbe megvárnám a következőt, és ha az s ejön meg irány az orvos. Amúgy nekem volt még egy másim hormonzavar, akkor pont egy hónap maradt ki, orvoshoz mentem ( már azon is elgondolkoztam hogy terhes vagyok mert voltam fiúval) é pont aznak jött meg amikor visszamentünk a dokihoz a vérvizsgálat eredményeivel. Várnék a helyedben picit, de ha megnyugtat menj el, jobb félni mint megijedni.
2013. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha most elmész, és addig nem jön meg, akkor az orvos ir gyógyszert ami beinditja, és akkor nem kellesz még aggódnod hogy valyon mikor fog.:)
2013. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!