Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti hogyan oldjátok...

Csajok! Ti hogyan oldjátok meg, h menzesz idején fürdés után ne legyen véres a törölköző?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát.. leginkább sehogy.

Nem hinném, hogy ezt meg lehet oldani, hacsak úgy nem, hogy nem törlöd meg ott magad :)

2013. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában nem szokott gondot okozni, befejezésként mindig leveretem magam ott lenn tussal, és igyekszem gyorsan törölközni. Ha épp olyan erős vérzésem van, akkor a hüvelyizomzatomat párszor összehúzom, hogy kiürüljön, ami esetleg benn van, és ugyanúgy leveretem magam vízzel.

Meg szeretek ilyenkor sötét törölközőt használni.

2013. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tussal megmosom magamat, és akkor nem lesz véres.
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezeket én is csinálom,de nagyon idegesít.

2013. jún. 23. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem törölközővel törlöm meg magam. Mindig véres lenne. Megtörölközöm, és wc-papírral törlöm meg magam ott. Utána felöltözöm.
2013. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor olyan erős, én is wc-papírral törlöm meg ott magam fürdés után.
2013. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A puncidat töröld intim törlőkendővel, utána gyorsan vegyél fel bugyit, és tegyél betétet.
2013. jún. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 piros színű törölközőm, azokat szoktam használni ilyenkor, abban nem látszik meg, viszont régebben fehéret használtam és mindig csak a szélével töröltem meg magam ott :)
2014. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!