Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki progesztero...

Szedett már valaki progeszterontartalmú tablettát a menzesze késleltetése céljából? Biztonságos, nem lesznek rossz következményei?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
HA a hormonháztartásod megzavarod, biztos nem jó. :-( Azt mondják, nincs semmiféle hatása, de én úgy vagyok vele, hogy az a biztos, ha marad minden az "eredetiben".
2013. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm én már vettem, van anyunak egy régi barátja,aki gyógyszerész és ő azt mondta 100%,hogy amíg azt szedem,tuti nem jön meg! Remélem tényleg nem fog, nem akarom,hogy belerondítson a bulgáriai nyaralásba:)
2013. jún. 21. 14:42
 3/7 anonim válasza:
mikor mi dél afrikába utaztunk pont aarra az időre esett nekem is, és ott aztán tényleg nagyon lehetőség sincs így cserélgetni a dolgokat, ezért mi nőgyógyászhoz mentünk és nekem is ezt írta fel. Nincs semmi mellékhatása, oda kell figyelni hogy rendszeresen szedni kell, nem szabad kihagyni egy szemet sem és akkor tuti nem fog megjönni. De utána nekem úgy görcsölt a méhem hogy bele őrültem 1 napig
2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de nyugi nem lesz semmi baj, jó nyaralást :)
2013. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok,megtudhatnám ennek a gyógyszernek a nevét,és valóban hatásos volt?
2014. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
erre én is kiváncsi vagyok. nyaralás miatt én is alkalmaznám, hogy akkor ne legyen meg!
2014. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, nőgyógyász foglalkozik-e ilyen jellegű kívánsággal,hogy pl.:nyaralás. Pedig jó lenne! Nektek bevált/adott is az orvos? Köszi!
2015. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!