Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 13 éves lány vagyok,...

Én egy 13 éves lány vagyok, és még nem jött meg. De pár napja érzem, ahogy kifolyik a fehérfolyás. Nem bűzös és normális a színe és az állaga. Ez normális? Nagyon zavaró. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

13 éves lány vagyok én is.

nekem 12 éves koromban tavaly 2008. májusában jött meg elsőnek.

azelőtt nekem is így volt, és nincs ezzel semmi gond, ez azt jelenti hogy nemsokára megfog jönni,nekem ma kellett volna megjönnie de 1 -2 napot késik. de a 2 menszesz között is ilyen fehér váladék van. szval ez természetes, ne aggódj ettől, tapasztalatból mondom. :)

2009. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is 13 vok, és már kb egy éve van folyásom, de még nem jött meg. Ez is normális?
2009. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok!

Ez természetes dolog.Az első menstruáció jelentkezése előtt 1-2évvel jelentkezik a fehérfolyás illetve a mell elkezd nőni.Ez már azt jelzi,hogy hamarosan meg fog jönni.

Lehet,hogy most még zavaró,de ne aggódj meg fogod szokni ezt is mint sok mindent.A fehérfolyás egy életen keresztül végig kísér.

14/L

2009. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen, emiatt nem kell aggódni! :) Ez természetes dolog, és azon pedig nem kell rágni magatokat, hogy mikor jön meg először. Amikor már meglesz azt fogjátok mondani (szerintem), hogy bárcsak ne lenne...:) na puszi.

L/14

2009. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ez azt jelenti hogy nemsokára meg fog jönni. De nem lehet előre kiszámítani hogy mikor, az is lehet hogy egy év múlva, de az is hogy holnap. Mindenesetre mindig legyen a táskádban 1-2 betét hogy ha megjönne.
2009. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt az első menstruációm elött fehérfolyásom.14/L
2009. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!