Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! 12 éves vagyok,...

Segítség! 12 éves vagyok, lány. Már egy ideje megvan a havi vérzésem. (kb 2 éve). Sosem szokott késni. Júliusban 22. -én jött meg, augusztusban 21. most meg még sehol sincs. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:28
 1/10 anonim válasza:
70%

szexeltél védekezés nélkül? hs igen az a gond

parázol nagyon v vmi probléma van veled? az is lehet baj

spermát öntöttél a nemi szervedbe? akkor az hasonló az 1. ponthoz

2011. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
ha nem feküdtél le senkivel, akkor még ne parázz, ilyen fiatalon magától is jöhet meg rendszertelenül, és nincsen semmi baj, okozhatja például az időjárás, vagy a sulikezdés miatti feszültség. Azért ha még 1-2 alkalommal kimarad, akkor mutasd meg magad orvosnak, a biztonság kedvéért, de nagyon valószínű, hogy még akkor sem lesz komoly baj. Ha meg lefeküdtél valakivel, akkor azonnal irány az orvos, ha nem jött meg
2011. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az első és utolsó kérdésre a válasz:nem.

viszont keveset alszom.eléggé.meg sulira is folyton kell tanulni.hosszúak a napjaim,van hogy elmegyek reggel 6kor,hazaérek este 7kor...ilyen alapja is lehet?

2011. szept. 29. 19:36
 4/10 csak1csajszi ***** válasza:
100%
Ha nagyon görcsölsz valami miatt,idegeskedsz,akkor igen,késhet!Szerintem pár napon belül megjön,ne aggódj!
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kevés alvás is befolyásolja, de csak orvos tud biztos választ adni.
2011. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zuza88 ***** válasza:
100%
A stressz nagyon befolyásolja. Meg az étkezés is. Eszel rendesen? Amúgy ebben a korban előfordul, hogy kicsit rendszertelen, ha pl. egyszer fogamzásgátlót fogsz szedni, az beállítja teljesen, de csak emiatt szerintem ne kezdd el.
2011. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még az is normális, ha fél évig nem jön meg ....
2011. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

amúgy most kevesebb édeset,és több salátát meg ilyeneket eszek.meg barna kenyér...szóval ez is lehet az oka?

2011. okt. 1. 10:04
 9/10 csak1csajszi ***** válasza:
100%
Igen,az is..de ne mondd hogy 12 évesen fogyókúrázol!!!Egyél rendesen,mert akkor aztán tényleg nem lesz mensid!tönkre teheti a szervezeted a fogyókúra,főleg akkor,ha alig eszel valamit!
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Igaz, nem aktuális mivel a kérdező már 17-18 éves, de leírom hátha más látja.:)

Nem hinném, hogy az a jobb 12 évesen ha mondjuk 150 cm-hez 80 kiló mintha kicsit visszafogja az evést és egészségesen táplálkozik. Torna órán sem szerencsés túlsúllyal futni, mert az izületeit roncsolja.

2016. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!