Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azzal a problémával fordulok...

Azzal a problémával fordulok felétek, hogy már 3 hete tart ilyen barna folyás. Már nagyon elegem van és félek. Néha véres is, aztán alig van, aztán megint véres. Nagyon aggódom. Mi lehet?! 16 éves vagyok és szűz.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
Megjött már a menstruációd? :) Mert ha nem akkor ez annak a jele hogy meg fog jönni.
2013. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, tavaly nyáron jött meg először. eléggé összevissza van, mert kb. eddig 6x jött meg normálisan. emiatt is félek, hogy normális-e ez, hogy ennyire nincs beállva?! Nagyon sokszor kimarad. Viszont ez már 3 hete tart az normális?! Nem tudok strandra menni és eléggé zavar.
2013. jún. 24. 23:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott erre amikor 1 hét barna folyás után elmentél kikérni a véleményét?
2013. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál. De már azt hiszem tényleg el kell mennem:( Nagyon félek
2013. jún. 25. 00:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Ilyen folyásom már nekem is volt, bár nekem vér nem volt benne. Nekem még annyiszor sem jött meg eddig pontosan, mint neked, pedig már 21 éves vagyok... Voltam már nőgyógyásznál 2x is, mindkétszer azt mondták, hogy ez még normális.

Azért menj el nőgyógyászhoz te is.

Ha még csak tavaly jött meg először, akkor még beállhat. viszont akkor neked elég későn jött meg.

Lehet, hogy miután megjött, neked is újra normális lesz a folyásod, mert nekem úgy volt.

2013. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem néztél Star Wars-t?


A félelem a sötét oldalra vezet. Soha se félj, légy semleges. ÉS HA FOLYIK VALAMI BARNA SZMÖTYI BELŐLED AKKOR LEGKÉSŐBB PÁR NAP UTÁN KERESS FEL ORVOST!!!


Arról nem is beszélve, hogy barnán levedző lányokkal van tele a gyakorikérdések is, előbb is rákérdezhettél volna.


De csak no para.

2013. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindig az orvos a legjobb megoldás, mert biztosat csak ő tud mondani!
2013. jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne félj az orvostól, Keress női dokit, ha nagyon szégyenlős vagy!
2013. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4. hét. És még mindig nem múlt el. :@ :( Így meg nem akarok még elmenni orvoshoz. :( És kis városban lakok, nincs női nőgyógyász. :/
2013. jún. 28. 08:55
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudsz még rontani a helyzeten azzal, hogy nem mész el orvoshoz.


Megjegyezném, ilyen problémákra vannak otthoni kezelések is. Gyógynövények stb. Ha az 1. héten ezeket elkezded kipróbálni, akkor így a 4. hétre talán már megtaláltad volna azt az otthoni kezelést ami segít. Asszem hasonló kérdéseknél szoktak ilyeneket írni, de googléval is találhatsz TÖBB különböző kezelést is, amit otthon el tudsz végezni. Talán illene elkezdeni őket ^.^

2013. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!