Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azzal a problémával fordulok...

Azzal a problémával fordulok felétek, hogy már 3 hete tart ilyen barna folyás. Már nagyon elegem van és félek. Néha véres is, aztán alig van, aztán megint véres. Nagyon aggódom. Mi lehet?! 16 éves vagyok és szűz.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj de néztem gyakorin is ilyen féle kérdéseket, de nem találtam...
2013. jún. 28. 21:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Kajálok aztán utánanézek neked. Szerintem olvastam ilyenekről.. de még mindig az orvoshoz kellene elmenni elsősorban 16 éves szűzlány.
2013. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi. találtál már valamit? mert még mindig van. tegnap előtt már nem volt azt hittem elmúlt de nem.
2013. júl. 3. 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Kezdem.


1. "ezüstkolloidot vegyél, meg colpo cleanert. utóbbi dm-ben kapható, hüvelyi irrigálószer, a tejsavasat vedd. ezüstkolloid bármelyik herbáriában van.

szánj magadra időt! menszesz után egy hétig langyos vízbe egy teáskanál ezüstkolloidot tegyél. öblítsd a hüvelyedet ezzel, de úgy hogy befekszel a kádba és legalább öt percig nem engeded kifolyni. ezután egy hétig öblögess a tejsavassal. meglátod, semmi bajod nem lesz utána!!"


2. Kivételesen pár hasznos gondolat a femina.hu-n ilyen is ritkán van

[link]


3. gombafertőzés

[link]


4. Azt arról azért beszéljünk már, hogy van más tüneted? Viszketés, égés érzékenység? Mert a fertőzések, amikből én kiindultam egyéb kellemetlen tüneteket is okoznak, ott helyileg.

2013. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
orvos, anya, valaki a családban nincs kéznél amikor netre irogatja ki mindenki a világfájdalmát? manapság már nincs felvilágositás, vagy mi van?
2014. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!