Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt a menstruáciom?!

Kimaradt a menstruáciom?!

Figyelt kérdés

Többször előfordult már,hogy kimaradt a menstruáciom egy-egy hónapokra. mitől lehet?

Már kb. 5 jött meg először, van hogy 2-3 hónapig normálisan megjön utánna pedig kimarad. Mindig azon parázok, hogy van ebbe se jön meg:S



2013. jún. 25. 21:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és ami még fontos lehet nem élek nemi életet.
2013. jún. 25. 21:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ha jól vettem ki a szavaidból, szóval ne aggódj, ennyi kimaradás az elején még rendben van.
2013. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szia! Ez még teljesen normális. Anyu mondta, hogy neki is ez volt, amíg nem kezdett el szedni fogamzásgátlót. Utána rendbe lett. Most nekem is ez a problémám, volt úgy nekem is, hogy 4 hónapig nem jött meg.

De ha nagyon aggódsz, keress meg egy orvost. Ja és nem akarok hülyeséget írni, de hormonprobléma is lehet. Kérdezz meg egy hozzáértő embert, hogy annak mik lehetnek a tünetei, és ha megegyezik, akkor menj el orvoshoz. Remélem nincs semmi gond! :)))


16/l

2013. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elírtam * kb. 5éve jött meg most 16vagyok :S
2013. jún. 25. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért 5 év után már nem ártana orvoshoz menni. Nem lehet egyből a fiatalságodra fogni, hogy még ennyi idő után sem állt be a menstruációd.
2013. jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17 éves korodig nincs semmi baj.

Utána el kellene menned dokihoz.

2013. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még rendben van ez így, ha esetleg 17 év után is ki-ki maradna, akkor érdemes lenne ellátogatnod egy nőgyógyászhoz.
2013. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első menstruációtól számított kb 3 éven belül kéne beállnia rendszeresre a ciklusnak. Nem a 17 éves kor számít!

Ha már 5 éve megjött és még mindig nem rendszeres, akkor érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászhoz.

2013. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az elmult egy hónapban többet tornáztam mint előtte akár ez is okozhatja? valamint elég vékony vagyok :S
2013. jún. 26. 10:26
 10/13 anonim ***** válasza:
A 06:11-es vagyok. Ha nincs elég testzsírod, akkor az tényleg okozhat menstruáció kimaradást.
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!