Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tünetek nélkül mentem nőgyógyá...

Tünetek nélkül mentem nőgyógyászhoz, ő pedig egy rakat gyógyszerrel küldött haza és azzal, hogy gombám van, ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs folyásom, semmivel nem találkozom, korábbi leletekért mentem vissza a dokimhoz, de ha már ott voltam megnézettem magamat. Ő bekukucskált és azt mondta, hogy sajnos be vagyok gombásodva, kaptam 4 darab flukonazolt heti egyszeri szedésre és írt föl gyógyszertári kikeverős kúpot. Most kicsit tanácstalan vagyok, mivel teljesen folyásmentes vagyok. Ilyen lehet, hogy ennek ellenére belül gombás vagyok?

2013. jún. 27. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted az orvos viccből terheli le a szervezeted? Örülj, hogy időben elkapta a gombát.
2013. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Az orvos nem fog csak úgy felírni gyógyszert neked. Vannak akik észre sem veszik hogy betegek, mert nincs vagy alig van tünetük.

Egyébként a gombás fertőzés nem mindig jár folyással..

2013. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van!! lehetsz gombás tünet nélkül.
2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az orvos nem hiszem, hogy viccből terheli, pláne, hogy nagyon régóta hozzá járok, ismerem már. Rendszeres vendég vagyok nála, viszont ilyet még nem tapasztaltam, hogy azt hiszem semmi bajom, mert semmilyen panaszom nincs, ennek ellenére ő gombát lát. Eddigi tapasztalataim alapján, ha gomba volt, akkor égett, viszketett, trutyis voltam, kívülről gyulladt volt, szex közben fájt, stb. Most viszont egyáltalán semmi tünetem.
2013. jún. 27. 11:38
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Legyen ez tanulság azoknak, akik akkor is azt írják, hogy nem kell orvoshoz menni, ha egyébként nyilvánvaló, hogy valami gond van.
2013. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd lesz tünet, ha nem kezeled magadat.
2013. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy nincs tüneted még lehet fertőzésed. Nekem két féle bakteriális fertőzésem volt tünet nélkül. a tenyésztés mégis kimutatta. Igy hoyg régóta orvosod végképp nem értem a kétségeidet, na meg az is hogy mirét hsized hogy mindig minden fertőzésnek van tünete. Ennél komolyabb betegségeknek sincs tünete.
2013. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, h nem volt tünetem, kaptam gyógyszert. 2 hét múlva az eredmény kimutatta a gombát.
2013. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért bizonytalanodtam el - annak ellenére hogy ő az orvosom évek óta - mert nagyon flegmán viselkedett a mostani alkalommal, azt éreztem, hogy le akar rázni és nagyon szabadulna tőlem. Ezt soha nem éreztem még nála és nem esett jól. Volt pár kérdésem felé, amire 'passz', 'elképzelhető, de az is lehet, hogy nem' és 'talán' válaszokat adott, semmi konkrétumot, pedig nem voltak hülye kérdések, majd még közölte, hogy ha szednék antibébit, akkor nem kellene félévente görcsoldót írnia nekem, a legjobb lenne ha szednék, mert az antibébi a legjobb megoldás és baromian felelőtlen dolog anélkül létezni. Egyáltalán nem volt szimpatikus ez a hozzáállás, lehet hogy nagyon rossz napját fogtam ki, de pláne hogy ilyet még nem tapasztaltam, elgondolkodtam, hogy vajon érti-e a dolgát. Előtte 3 hónappal voltam nála, szintén nem volt panaszom, akkor is 4 darab flukonazolt kaptam és antibiotikumos kúpot, mert akkor éppen ránézésre bakteriális fertőzést látott - tünetem akkor sem volt. Nem esett jól, hogy évek óta az orvosom, nincs tünetem, tenyésztést nem csinált, csak felír valamit valamire, amit én nem is tapasztalok..
2013. jún. 27. 12:24
 10/15 A kérdező kommentje:
És ti is írjátok, hogy a tenyésztés utólag mindent igazol, ez remek, de ő nem csinált, sem most, sem pedig a múltkor.
2013. jún. 27. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!